Şimdi Ara

FORUM DIŞINA SATILDI SİLİNEBİLİR!!Galaxy Ace GT 5830 289 TL 4 Ay Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ereyondan yanlış hatırlamıyorsam Haziran 2011'de alındı.Kutusu ve belgeleri Baba evinde kaldı.Haftasonu kutuya ve belgelerine de ulaşmış olurum diye düşünüyorum. Telefon eşime aittir ve kendisine lumia 820 aldığım için telefon boşa çıkmıştır. Ekran üzerinde birkaç çok belirgin olmayan kılcak çizikler dışında herhangi bir deformasyon yoktur. Ev(Home) tuşunun kaplamasında fotoğraftan da görebileceğiniz gibi küçük bir atma mevcuttur.Telefonda donanım ve yazılım konusunda hiçbir sorun mevcut değildir. Özgün 2.3.3 sürümü yüklüdür.

Telefonun bana göre en iyi olduğu nokta segmentine göre gayet iyi bir kameraya sahip olmasıdır. Onun dışındaki özellikleri ;

İşlemci: Qualcomm MSM7227 800 MHz ARM 11
    GPU : Adreno 200
    Ekran : 320 x 480 pixels, 3.5 inches (~165 ppi pixel density)
    Kamera : 5 mp
    Hafıza : 158 mb dahili hafıza ve 32gb a kadar artırılabilir harici micro sd kart

Çinden getirttiğim birkaç kez kullanılan yedek pil,şarj cihazı,kulaklık,hiç kullanılmamış siyah arka kapağı,adaptör ve birkaç tane koruma kapağı ile birlikte verilecektir.

Elden teslim şeklinde Manisa Merkez civarı ya da İzmir Bornova,Karşıyaka,Çiğli,Aliağa'dan alışveriş gerçekleştirilebilir.
    Bir adet referansım olduğu için şehir dışından alışverişe sıcak bakmayabilirsiniz ama dileyenle önce para sonra kargo şeklinde yapabiliriz.

NOT: Kutusunu buldum tüm aksesuarlarıyla ama faturasını bulamadım.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6for6 -- 18 Ocak 2013; 11:09:48 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyatta indirime gidildi.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.