Şimdi Ara

FORUM DIŞINA SATILDI İPHONE 7 32 SİLVER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Toplam Okunma Süresi 14
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Alkımm (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla Renk #Gümüş Model #Iphone 7 Kapasite #32 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Cihaz / Aksesuar ? #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> FORUM DIŞINA SATILDI İPHONE 7 32 SİLVER
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    154 Mesaj
    Referanslar: 21

Katılım Zamanı
    21 Mayıs 2009

Konu Sahibine Özel
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 FORUM DIŞINA SATILDI İPHONE 7 32 SİLVER
    Merhabalar arkadaşlar

Eşimin kullandığı iphone 7 32 gb silver cep telefonu kendisine iphone 11 aldığım için satıyorum.Telefonda komple kılıf ve ekran koruyucu vardı net fotolar çekebilmek adına söktüm dolayısıyla çizik yada darbe yoktur.Cihazı 14.08.2017 tarihinde hepsiburadan satın almıştım dolayısı ile garantisi bitti.Kendi şarj aleti ve kablosu ile göndereceğim şarj kablosunun ucunda yıpranma var bilginize cihazın kutusu mevcut.

Yerine başka cihaz aldığım için telefon takası düşünmüyorum ama aynalı fotoğraf makineleri ile +- anlaşarak takas yapabiliriz.Cihazın PİL SAĞLIĞI %83 İstediğim fiyat 2100 TL

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 2100 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Muğla,Bodrum Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
bankalar.org
Canlı Tv izle
SEO
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.