Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

FORUM DIŞI SATILDI - SIFIR *KAYITSIZ* Nexus 4 16GB

4
Cevap
1
Favori
773
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> LG Mobile >> FORUM DIŞI SATILDI - SIFIR *KAYITSIZ* Nexus 4 16GB
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      291 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

07 Haziran 2013 18:07:14 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
      Merhabalar,

Ürün kapalı kutusunda, jelatini dahi açılmamış, SIM-Free. Bir kaç arkadaş beraber aldık, satıştaki ürünü alacak arkadaş yurtdışına çıktığı için cihaz boşa çıktı. Kredi kartının ödeme tarihi yaklaştığından dolayı maliyet fiyatına satışa çıkarmayı uygun gördüm.
      Cihaz TR kayıt gerektiriyor, cihaz kayıtlı değil.
      Kendi kullandığım telefonun kayıt işlemi 110 TL'ye mal oldu.
      Herhangi bir ürün ile takas etmek istemiyorum, bu şekilde teklifte bulunmamanızı rica ederim.

Saygılar..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teutara -- 15 Eylül 2013; 20:59:29 >

|
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

Yurtiçi kargo ile kesinlikle ürün almıyorum - göndermiyorum.
    • Yüzbaşı
      571 Mesaj
      Referanslar: 13

Katılım Zamanı
      17 Mayıs 2011

Durum
      Forumda değil

31 Mayıs 2013 10:44:06
      maliyeti derken cihazin alış fiyatından mı bahsediyorsunuz ?

cihaz googlede http://www.google.com/nexus/4/ 299 dolar.

diğer satış noktalarında 550 650 gibi bir ücretle satılıyor.

türkiyede 1150 lira.

• Yüzbaşı
      291 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

31 Mayıs 2013 10:48:58 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: cruel53

türkiyede 1150 lira.

Gerek yok ama cevap vereyim..

Vergi ve ulaşım hizmetleri dahil değil ve belirttiğiniz ürün 8 GB hafızaya sahip cihazın fiyatı. Herkesin göreceği bir mecrada fikir belirtirken bari bilgi sahibi olsa insanlar.. Mesela bu durumda, verilen linkten ürün sepete atılarak ödeme ekranında son fiyat basitçe görülebilir. Neyse, bu kadarı ile yetineyim.

Saygılar..

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

Yurtiçi kargo ile kesinlikle ürün almıyorum - göndermiyorum.

• Yüzbaşı
      571 Mesaj
      Referanslar: 13

Katılım Zamanı
      17 Mayıs 2011

Durum
      Forumda değil

31 Mayıs 2013 11:22:27
      quote:

Orijinalden alıntı: teutara

quote:

Orijinalden alıntı: cruel53

türkiyede 1150 lira.

Gerek yok ama cevap vereyim..

Vergi ve ulaşım hizmetleri dahil değil ve belirttiğiniz ürün 8 GB hafızaya sahip cihazın fiyatı. Herkesin göreceği bir mecrada fikir belirtirken bari bilgi sahibi olsa insanlar.. Mesela bu durumda, verilen linkten ürün sepete atılarak ödeme ekranında son fiyat basitçe görülebilir. Neyse, bu kadarı ile yetineyim.

Saygılar..

cevabınız için teşekkürler.cihazda tax free alınmamıs ücretlerini söyledim ben yukarıdakı yorumumda.sadece fikrimi söyledim o fiyata satamazsınız demiyorum. :) hayırlı satışlar.
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      Katılım Zamanı
      31 Ekim 2010

Durum
      Forumda değil

15 Eylül 2013 19:16:50
      Ürünün şu an vergiler dahil fiyatı $279.06, 600 tl ye satmayı düşünürseniz talibim.
      |
      |

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.