Şimdi Ara

Forum DIŞI SATILDI EVGA GTX 1060 SSC 6 GB FUL KUTU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR VATANDAN 2 HAFTA ÖNCE ALDIĞIM EVGA GTX 1060 SSC EKRAN KARTIMI SATIYORUM KARTIN REMLERİ HYNİX DİR..MSI AFTERBURN İLE 100 MHZ GPU YA 500 MHZ REMLERE VERİLDİ BİR HAFTA DENENDİ VOLTAJ VERMEDEN KARTA SIFIR YAZSAM YERİDİR...

FORUM KURALLARI DAHİLİNDE YORUM YAZIN AMA ŞURDA ŞU KADAR BURDA BU KADAR DEMEYİN 2000 TL FATURASI VARDIR..

İSTEDİĞİM FİYAT PAZARLIKSIZ FORUM DIŞI SATILDI TL DİR...İSTEYENE GET AÇARIM..FARKINI KOYARAK..

TAKAS EVGA GTX 1050 Tİ FTW VE MSI GTX 1060 3 GB GAMİNG X MODELLERİ İLE OLUR..WATSAPTAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ VEYA FORUMDAN MESAJLARINIZA HEMEN DÖNERİM SATIŞ TAMAMEN KEYFİDİR..

Forum DIŞI SATILDI EVGA GTX 1060 SSC 6 GB FUL KUTU Forum DIŞI SATILDI EVGA GTX 1060 SSC 6 GB FUL KUTU
     Forum DIŞI SATILDI EVGA GTX 1060 SSC 6 GB FUL KUTU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imam003 -- 25 Ocak 2018; 1:40:10 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• vay arkadas, 1060 ları bile 2000tl den almıslar, hemde hynix ram lı. eliniz titremedi mi alırken :(
  • ne desen haklısın kardeşim yaaaa..hemde haynix remli..hemde 2000 tl..

• neyse olan olmus artik, her malin bir alicisi vardir derler, hayirli satislar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlısı olsun el gibi aylar öncesinden alıp veya yıllar öncesinden alıp bi fiyat koymadım neyse onu yazdım dediğiniz gibi herşeyin hayırlısı tabi..

• Forum dışı SATILDI

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.