Şimdi Ara

FORUM DIŞI SATILDI Azio Backlit MGK1) MEKANIK KLAVYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Afyonkarahisar İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR CİHAZ FUL KUTU OLUP TERTEMİZDİR VE AMAZONAN ALINMIŞTIR BLUE SWİCH MWhite LED ODELİDİR..RGB DEĞİL BEYAZ LED MODELİDİR...

KLAVYE İNGİLİZCE YANİ TÜRKÇE KARAKTERLER YOKTUR...MALUM YURT DIŞIFORUM DIŞI SATILDI Azio Backlit MGK1) MEKANIK KLAVYE

SADECE KLAVYENİN ALTINDAKİ YÜKSELTİ AYAKLARININ BİRİ KIRILMIŞTI ÖBÜRÜNÜDE BEN ÇIKARDIM TEK KUSURU BUDUR..

AMAZON LİNKİ..https://www.amazon.ca/Azio-Backlit-Mechanical-Keyboard-MGK1/dp/B00OBA6QYY

İSTEDİĞİM FİYAT PAZARLIKSIZ FORUM DIŞI SATILDI TL DİR.....WATSAP TAN CİHAZ FOTOLARI ATILIR ŞU AN BOSTADIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imam003 -- 8 Temmuz 2018; 14:37:34 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam ilanı ilk açtığınızda yanlış hatırlamıyorsam 180TL idi sonra fanı ekleyip 220TL yazınca fanı hediye etmiş olmuyorsunuz.40TL ye fanı satmış oluyorsunuz bilginiz olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senqaii -- 20 Mayıs 2018; 0:43:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fani almaya kalksak en az 150 tl klavye desen 350 400 civarı yani 500 liralık iki cihaz fiyatı da uygun tuttum zannedersem ..

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.