Şimdi Ara

Forum destekten cevap gelmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forum destekten cevap gelmiyor ne hikmetse. spor bölümünde aldığım yorumlar ve gerekçelerle benzer tıpatıp yorumları şikayet ettiğim halde ceza almıyor. bölüm moduna bunu ilettiğimde o bile şaşırıp sizin yorumlarınızda cezalık bir durum yok diyor.

ama ne hikmetse ben bunlardan üst üste ceza aldım ve 120 gün engellendim. buna bir açıklamanız yok mu?

bu durumu burdan yazdığımda konum silinip desteğe yazın diyorlar. ama destekte aktif 3 kaydım var cevaplanmıyor

şikayetlerim ve uyarılarım kayıtlıdır.

• Destekteki kayıtlarınız açılalı ne kadar oldu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Destekteki kayıtlarınız açılalı ne kadar oldu?

https://forum.donanimhaber.com/destek/detay?id=126048

https://forum.donanimhaber.com/destek/detay?id=125840

https://forum.donanimhaber.com/destek/detay?id=125682

https://forum.donanimhaber.com/destek/detay?id=125492

Desteğe yazdığım mesajları inceler misiniz lütfen?

Bana verilen cezaları kabul ediyorum diyelim, aynı sebeblerden yorumlar işlem yapılacak bir durum yoktur diye cevap geliyor.

Bakın bu önemli :Modlara bu durumu sorduğumda, bence sizin yazdıklarınızda da cezalık bir durum yoktur diyorlar.

Peki neden ceza aldım?

• Yazdığınız destek kayıtlarını yalnızca destek görebilir, üyeler değil.

Şikayetinizi birkaç kez açtınız ve cevap gelmiyor ise muhtemelen olumsuz sonuçlanmış olabilir.

Olumsuz sonuçlandığında cevap verilmeyebilir.

İyi forumlar,

• Destek kayıtlarını sadece adminler görebilir hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Yazdığınız destek kayıtlarını yalnızca destek görebilir, üyeler değil.

Şikayetinizi birkaç kez açtınız ve cevap gelmiyor ise muhtemelen olumsuz sonuçlanmış olabilir.

Olumsuz sonuçlandığında cevap verilmeyebilir.

İyi forumlar,

evet olabilir. daha önce dediğim gibi aldığım cezalara itiraz ettim hep ortalığı karıştırıcı mesajlar atmışım. attığım mesajlar ortada.

kendi takımımın oyuncusuna mal dediğim için bile ceza verdiler. forumda adamlar hakeme hakaret ederken ceza almadılar.

benim aldığım cezaların aynılarını başkaları dedi şikayet ettim ve işlem bile yapılmadı. modlarla özel mesajla konuştuğumda onlarda benim aldığım coğu cezanın suç içermediğini söylediler.

daha ne diyebilirim ki? adaletten yoksun bir forum. sebeb olanlara bol bol adaletsiz durumlara düşmelerini dilerim gerçek hayatlarında.

• Bana verdiğiniz cezaların aynılarını şikayet ettim uyarı dahi almadılar. Size tek tek linkte verdim benim ceza almama sebeb olan yorumu ve şikayet ettiğim yorumu. Ama cevap bile veremediniz.
    Hala destek aktif cevap veren yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk_o

Bana verdiğiniz cezaların aynılarını şikayet ettim uyarı dahi almadılar. Size tek tek linkte verdim benim ceza almama sebeb olan yorumu ve şikayet ettiğim yorumu. Ama cevap bile veremediniz.
    Hala destek aktif cevap veren yok.

destek kısmı ile adminler ilgileniyor. normal moderatörlerin yetkisi yok hocam. haliyle yığılma olabiliyor. ayrıca uyarı puanı mevzusu diye bir durum var.

atıyorum ikinize de birer uyarı puanı verilmiştir. sizin 9 puanınız vardır hali hazırda. uzaklaştırma alırsınız. arkadaşın daha azdır. uzaklaştırma almaz. gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

destek kısmı ile adminler ilgileniyor. normal moderatörlerin yetkisi yok hocam. haliyle yığılma olabiliyor. ayrıca uyarı puanı mevzusu diye bir durum var.

atıyorum ikinize de birer uyarı puanı verilmiştir. sizin 9 puanınız vardır hali hazırda. uzaklaştırma alırsınız. arkadaşın daha azdır. uzaklaştırma almaz. gibi.

Alıntıları Göster

Yok hocam ceza puanı ile ilgisi yok. Aldığım bu ceza ve uzaklaştırma futbol bölümünden. Yazdığım bir yorumla onaylaninca direkt 1 hafta aldım. Benzer yorumu şikayet ediyorum mod onaylamiyor. Soruyorum moda neden diye aynı tarz yorumdan ben ceza aldım diye. O diyor ki bana göre sizin de ceza almamaniz lazımdı m

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.