Şimdi Ara

forum destege ulasilamiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
3
Cevap
0
Favori
47
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7624 Mesaj

ne zaman sag ust kosedeki forum destek linkine tiklasam yukaridaki malum sayfa beliriyor.

gecici birsey mi yoksa beni forum destekten banladiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 20 Ekim 2016; 15:47:03 >

|
    |

PSN : Jeopol
  • Emekli Yönetici
    1162 Mesaj
    Şuan bende bir sorun gözükmüyor. Cookie'leri temizleyip tekrar dener misiniz? Oda olmadı direk talep formunu açmayı deneyin;

Talep formu: https://forum.donanimhaber.com/support_create.asp
    |
    |
    Newton’dan daha büyük bilim insanları vardır. Tüm bunları bilebiliyoruz, çünkü DNA’mıza bakarak var olabileceğini bildiğimiz insanların sayısı,
    gerçekte var olanların sayısından çok daha fazladır. Bu baş döndürücü olasılıklara karşılık, siz ve ben, tüm sıradanlığımızla, buradayız.”
  • Yarbay
    7624 Mesaj
    evet, simdi duzelmis bende de. ancak cok ilginc bir sekilde son 5-6 saatte o uyariyi veriyordu. sanirim forum sorunlarinda birisiydi.
    |
    |

PSN : Jeopol
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
SEO
Canlı Tv izle
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.