Şimdi Ara

Forum Birincisi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
5
Favori
13.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helallik isteyen ateist kullanıcısına yanıt
    Netleri kaç hocam EA adına ben Türkiye'de ilk 3 bekliyorum da.

edit: Şu an fark ettim mesaj Mayıs'ta atılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D92479D6 -- 13 Temmuz 2020; 21:11:55 >
  • Netler nasıl hocam? 120-80 yapmanızdan şüpheleniyorum :)
  • Estağfurullah hocam, sınav anında tüm şansımı kullanmış gibi hissediyorum :D. Yoksa çalışma bakımından hiçbirimizin arasında büyük bir fark yok bence. Ki sizin yaptığınız çok daha eşi benzeri görülmemiş bir şey, son üç ayda tm'ye dönüp ilk 100'e yakışır netler yapmak. Her yiğidin harcı değil :D
  • valla kesin konuşmamak lazım ancak o tarz bişeyler gelecek gibi. hayırlısı

• Maşallah hocam. Sonuçlardan sonra tekrar görüşelim inşallah
  • Görüşelim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7D92479D6

Netleri kaç hocam EA adına ben Türkiye'de ilk 3 bekliyorum da.

edit: Şu an fark ettim mesaj Mayıs'ta atılmış.
    İlk 3 bekliyorum demek be.Süper bir şeydir bu hocam,çalışmanızın karşılığını almanız daha da iyidir eminim ki.

• Killing olur bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7melodika3 -- 13 Temmuz 2020; 21:37:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phosphophyllite

Estağfurullah hocam, sınav anında tüm şansımı kullanmış gibi hissediyorum :D. Yoksa çalışma bakımından hiçbirimizin arasında büyük bir fark yok bence. Ki sizin yaptığınız çok daha eşi benzeri görülmemiş bir şey, son üç ayda tm'ye dönüp ilk 100'e yakışır netler yapmak. Her yiğidin harcı değil :D
    Benim için ayt edb-sos kısmı öyleydi hocam.Evet yaptığım yanlışları doğru yapabilirdim ama doğruları yanlış yapabilme olasılığım da vardı.Bir daha girsem 77,5 yapabilirim diyemiyorum.Sonuçlardan sonra çalışma günlüğümü de uplayacağım,orası hikayemi belli edecek :D

• phosphophyllite kullanıcısına yanıt
    Aman hocam

• Hiç kimse ümitcan hocamı yazmamış ben bu konu açıldığında banlıydım yetişemedim ama hocama ayıp olmuş

Beni yazanlara da teşekkür ederim ayrıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cigerimsoldu -- 13 Temmuz 2020; 21:57:30 >
  • hocam 118-2 79-1 sanırım 1.yapar seni.önceki senelerde 1.'nin bu kadar değildi diye hatırlıyorum.
  • Ümitcan evleksiz 2020 Emre Kaçar'ı. Emre Kaçar bütün alanları fullemişti ümitcan hocam da ona yakın bir şeyler yapmış.İleride sınav efsanesi olarak anlatılması muhtemel
  • Ben de gönüllerin 1.si olabilirim
  • cigerimsoldu kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Mayısta buralarda değildim. Daha doğrusu sessizlere oynuyordum. Yoksa çoğunlukla buralardayım
  • fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    Benimki o kadar iyi değil hocam. Emre Kacar cidden unutulmaz bir başarı sağlamış maşallah. İnsan yapmak zorunda olunca yapıyor ya. O dönem zaten sayısalcılar genel anlamda tüm alanları çözüyormuş. Adam yaptığı şeyi layıkıyla yapmak istemiş ki tam yapmış.
  • Maşallah hepinize. Allah nazardan saklasın. Hepinizle gurur duyuyorum güzel genç arkadaşlarım. Üniversite ve sonrası yaşantılarınızda başarılar dilerim.

• fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    Geçen seneye göre hamda 2. olurum çünkü 1. olan arkadaş 116-4 / 80-0 yapmış. Bu sene belki TYT zorluğu sayesinde bir de OBP etkisi ile yerleştirmede 1 gelir ancak 5 de gelebilir 10 da. Bu sıralarda tahmin yapmak ateşle oynamak gibi bir şey. %500 ' lük sapmalar bile olabilir
  • Yks derecesiyle forum birincisi olacağına inanıyorum ama kişiliğiyle zaten gönlümüzün birincisi oldu.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.