Şimdi Ara

Forum açma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kemal (2 mesaj) snbaks (2 mesaj) Eltun (1 mesaj) ASi_YORUMCU (1 mesaj) utkuakın (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    572 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yöneticilerin ve üyelerin yardımını istediğim bir konu var. Ben bir forum açmak istiyorum (ama kesinlikle bu sitede reklam yapmayağım). Bu konuda bilgisiz olduğumdan DH ailesinden yardım istedim. Eğer bir forum içinde forum açma konusu kabul edilemezse konuyu silmenizi anlarım.

Eğerki kabul edilebilirse;
    Ben .net ya da .com uzantılı, reklamsız bir adres üzerinden açmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Teşekkürler

|
    |
  • Yüzbaşı
    265 Mesaj
    Konunun yeri burası değil ama hosting firmaları var.Onlardan bilgi alabilirsin
    |
    |
  • Yarbay
    9135 Mesaj
    Al bedava kur öğren. Sonra paralı kurarsın

http://www.bedavaforum.org/
    |
    |
  • Teğmen
    178 Mesaj
    dj.asi.yorumcu@gmail.com bu konuda elimden geldikçe yardımcı olurum
    |
    |
  • Yarbay
    3151 Mesaj
    Bence hiç zamanını harcama... Froum olayı bence bitmiştir artık. İlk yapılan bir kaç forum sitesinden sonrakiler hemoldukça amatör kalmıştır hem de üye olmayı gerektiren siteler artık allerjiye yol açmaktadır.

Artı, hazır forum bulup birkaç yerini değiştirmek hiç te güzel birşey değil. Sadece ben de web tasarım yapıyorum diye kendinizi avutursunuz.

Onun yerine nette çok az yapılmış bir konu bulup o konuda güzel bir site yapabilirsiniz. Ziyaretçisi de hiç ummadığınız kadar çok olacaktır.
    |
    |
  • Binbaşı
    1916 Mesaj
    Pm attım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: Kemall

Bence hiç zamanını harcama... Froum olayı bence bitmiştir artık. İlk yapılan bir kaç forum sitesinden sonrakiler hemoldukça amatör kalmıştır hem de üye olmayı gerektiren siteler artık allerjiye yol açmaktadır.

Artı, hazır forum bulup birkaç yerini değiştirmek hiç te güzel birşey değil. Sadece ben de web tasarım yapıyorum diye kendinizi avutursunuz.

Onun yerine nette çok az yapılmış bir konu bulup o konuda güzel bir site yapabilirsiniz. Ziyaretçisi de hiç ummadığınız kadar çok olacaktır.

Bu söylediğin beni düşündürdü gerçekten. Dediğine katılıyorum. Şimdi orjinal bir konu bulmaya çalışıyoruz... Bu yorumu aldığımız iyi oldu bak, vazgeçebiliriz.
    |
    |
  • Yarbay
    3151 Mesaj
    Düşüncelerimi değerlendirmene sevindim. Hiç başlamayın derim ben. Bu forumda linkleri verilen forumlara girin bakın. Farklı olan ne var. Hepsi birbirinin aynısı... 40-50 tane arkadaş çevresinden oluşan ziyaretçi...

Belki 1 Gb alan ama sadece 100 Mb kullanılan... vs. vs...

Mesela Türkiyedeki müzelerle ilgili bir site yapamazmısınız. Amerikedan merak eden biri Topkapı Sarayı veya Arkeoloji müzesi nasıl bir yermiş diye girebilir.

quote:

Orjinalden alıntı: snbaks

quote:

Orjinalden alıntı: Kemall

Bu söylediğin beni düşündürdü gerçekten. Dediğine katılıyorum. Şimdi orjinal bir konu bulmaya çalışıyoruz... Bu yorumu aldığımız iyi oldu bak, vazgeçebiliriz.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Sohbet
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.