Şimdi Ara

FORTNITE (Epic Games) | PS4 ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
10
Favori
31.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kontrol freek tarzi seyler varmi ustq ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FORTNITE (Epic Games) | PS4 ANA KONU

FORTNITE (Epic Games) | PS4 ANA KONU bu hataları alıyorum ne yapmam gerek ??

• quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

Kontrol freek tarzi seyler varmi ustq ?

Sag analog da freek var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkan034 kullanıcısına yanıt
    Hangi model usta?

• quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

Hangi model usta?

https://www.kontrolfreek.com/fps-freek-cqc.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende henüz cihaz olmadığı için oynayamıyorum ama izlemekten kendimi alıkoyanıyorum.Çok eğlenceli gözüküyor ve youtuber ların birçoğu da oyuna sarmış durumda.Ancak buralar niye bu kadar sessiz anlayamadım.
    Tamam,belki bu türün ağa babası Pubg oyunu ama bu da sonuçta aynı konuya sahip temelde.Pubg yi konsola sabırsızlıkla bekleyenler bu oyunu farketmedi mi ki acaba? Ya da herkes deli gibi oyunuyor ama buaraya yazan mı yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Bende henüz cihaz olmadığı için oynayamıyorum ama izlemekten kendimi alıkoyanıyorum.Çok eğlenceli gözüküyor ve youtuber ların birçoğu da oyuna sarmış durumda.Ancak buralar niye bu kadar sessiz anlayamadım.
    Tamam,belki bu türün ağa babası Pubg oyunu ama bu da sonuçta aynı konuya sahip temelde.Pubg yi konsola sabırsızlıkla bekleyenler bu oyunu farketmedi mi ki acaba? Ya da herkes deli gibi oyunuyor ama buaraya yazan mı yok?

oyunun çok tartışılacak bir tarafı yok oldukça basit ve eğlenceli. Ps4'dede çok popüler.
  • dualshock la nişan almayı geliştiremedim bir turlu öneriniz var mı?

• birşey sormak istiyorum.para ile satılan şeyler var.bunlar oyun içinde alınabiliyor yada kazanılabiliniyor mu belli bir seviyeye gelince?
    eğer alınamıyorsa resmen para veren +1 +2 daha önde başlıyor oyuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

birşey sormak istiyorum.para ile satılan şeyler var.bunlar oyun içinde alınabiliyor yada kazanılabiliniyor mu belli bir seviyeye gelince?

Yok hocam para ile ne gibi fark var ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

quote:

birşey sormak istiyorum.para ile satılan şeyler var.bunlar oyun içinde alınabiliyor yada kazanılabiliniyor mu belli bir seviyeye gelince?

store da satılan Fortnite - Deluxe Founder’s Paketi var mesela.burda silahlar var.başlarken silahla başlanıor sanırım.geçen oyuna girdim bende sadece kazma varken silahı olan var.bu levelle mı alakalı satın alınan itemlerle mi alakalı.bunu merak ediyorum.

• https://www.youtube.com/watch?v=zJ-DOv--f2A&t=18s

• Selam, soloda 10 kez duo ve ekiple de 10 kez olmak üzere toplam 20 birinciliğim var. Oynamak isteyen olursa beraber oynayabiliriz. Psn: Astronmony97

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JacobTs

quote:

store da satılan Fortnite - Deluxe Founder’s Paketi var mesela.burda silahlar var.başlarken silahla başlanıor sanırım.geçen oyuna girdim bende sadece kazma varken silahı olan var.bu levelle mı alakalı satın alınan itemlerle mi alakalı.bunu merak ediyorum.

Yok hocam silahla başlama olmaz skin paketidir o

• Canlı yayında fortnite oynuyorum. Takip etmek isterseniz; twitch.tv/astronmonyy

• Plus şartmı sonuçta f2p oyun

• Çöpnite

• Hayır şart değil. F2P oyunlar PS Plus olmadan oynanabiliyor.
  • Merhaba Arkadaşlar
    PS4 DE FORTNITE oyununa girme sorunu yaşayan arkadaşlar için yazıyorum. Bende de oyuna son zamanlarda girmemeye başlamıştı. CREATE PARTY FAILED Bunun çözümünü buldum. Öncelikle eğer oyunu satın aldıysanız bu şekilde hesabınız gider. Bu sebeple sadece bedava oynayanlar için söylüyorum. yeni hesap açın arkadaşler ben ülkemi UNITED STATE yaptım. merka etmeyin oyunlarınızı içe aktarıyor. Ama save leri olmuyor. Yani oyunu tekrar indirmenize gerek yok ama leveliniz sıfırlanıyor. Hesap açtıkdan sonra oyuna girince yeniden kayıt istiyor eski kayıtda benim açmadım yeni hesap yaptım şimdi level 1 deyim. Yani kısaca ham ps store da hemde epic game de yeni hesap gerekiyor. Bu arada bir arkadaş level yükselince elinde silah var demiş. Öyle bir şey yok oynunun en güzel kısmı paralı kısımda pvp modunda yeni silah yada başlarken silahla başmala yok. Sadece elinizdeki çekiç kıyafetlerde değişiklik yapılabiliyor. Bu sebeple levelinizi sıfırlamanın bir zararı yok. Sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olabilirim.

• CREATE PARTY FAILED Bunun çözümünü buldum. Öncelikle eğer oyunu satın aldıysanız bu şekilde hesabınız gider. Bu sebeple sadece bedava oynayanlar için söylüyorum. yeni hesap açın arkadaşler ben ülkemi UNITED STATE yaptım. merka etmeyin oyunlarınızı içe aktarıyor. Ama save leri olmuyor. Yani oyunu tekrar indirmenize gerek yok ama leveliniz sıfırlanıyor. Hesap açtıkdan sonra oyuna girince yeniden kayıt istiyor eski kayıtda benim açmadım yeni hesap yaptım şimdi level 1 deyim. Yani kısaca ham ps store da hemde epic game de yeni hesap gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.