Şimdi Ara

FORTNITE (Epic Games) | PS4 ANA KONU (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
10
Favori
31.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • X-Force Deadpool'un Peşinden Fortnite'a Geliyor! | Fortnite

• Ps4 de fortnite aim desteği var mı varsa ben bulamadım yerini söyler misiniz lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kovalamaca - Fortnite Kısa Videosu

-----

Astronomical Etkinliğe Bağlanın

• Çılgın Parti'ye Hoş Geldin | Fortnite

• Sony kararı yüzünden, Playstation ile diğer platformlar arası ortak hesap ile oynanamıyordu. Bununla ilgili bir gelişme var mı?
  • Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon | Cumburlop Tanıtım Fragmanı

-----

Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon | Savaş Bileti Oynanış Fragmanı

• Fortnite'a Sürülebilir Arabalar Yarın Geliyor

Fortnite'a en sonunda sürülebilir arabalar geliyor.

Epic Games, Fortnite'ın The Joy Ride güncellemesinin 5 Ağustos'ta yayınlanacağını duyurdu.

Epic Games, ne tür araçların oyuncuları beklediğine dair birkaç konsept görsel paylaştı. Spor araba Whiplash ve tır Mudflap sürülebilir araçlardan bazıları olacak gibi görünüyor. Jonathan287 adlı reddit kullanıcısının topladığı diğer oyun içi posterler kamyon ve sedan araçlarının da geleceğini işaret ediyor.

FORTNITE (Epic Games) | PS4 ANA KONU

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Fortnitea_Surulebilir_Arabalar_Yarin_Geliyor-103536.htm

-----

• Asfalt Ağlatan Güncellemeyle Direksiyonun Başına Geç | Fortnite

• Ninteen Eighty-Fortnite

• quote:

Orijinalden alıntı: pgdnBREAK

Ps4 de fortnite aim desteği var mı varsa ben bulamadım yerini söyler misiniz lütfen
    Nisan almanin yollarini aramakla ugrasma bu oyun pubg vs. degil. Insaa malzemelerini nasil hizlica kurar onlarla kendime kalkan vs. yapar ona alis. Oyunun cok sevilmesinin nedeni ve diger beles oyunlara gore populer olmasinin nedenide bu. Mesela bir tuyo vereyim ds4 te her insaa mazemesini ayri tuslara atama secenegi var onla basla. Gerisi corap sokugu gibi gelir.
  • Fortnite: Son Gülen İyi Güler Paketi Duyuruldu

Warner Bros. Interactive Entertainment, Epic Games ve DC, Fortnite: Son Gülen İyi Güler Paketi'ni PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için duyurdu.

17 Kasım'da dijital ve kutulu olarak $29.99 fiyattan çıkışını gerçekleştirecek.

Pakette 1.000 V-Papel, üç kostüm (The Joker, Poison Ivy, Midas Rex), üç sırt süsü (Laugh Riot, Back Bloom, Midas Crest), dört kazma (Bad Joke, The Joker's Revenge, Ivy Axe, Kingmaker) ve Kartını Seç ifadesi bulunacak.

Epic Games tarafından belirtilene göre "Mobilde ve PC platformlarında oynayan oyuncular, içiniz rahat olsun. Fortnite: Son Gülen İyi Güler Paketi'ni nasıl satın alabileceğinizi yakında paylaşacağız."

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Fortnite_Son_Gulen_iyi_Guler_Paketi_Duyuruldu-103828.htm

• Fortnite 2. Bölüm: 4. Sezon için Merkez Çatışması Tanıtım Fragmanı

-----

Fortnite 2. Bölüm: 4. Sezon | Savaş Bileti Oynayış Fragmanı

• Iron Man'in Stark Industries Tesisi Fortnite'a Geliyor

• UE4'le PS5'te Fortnite Oynanışına İlk Kez Bak

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyunun anime grafik yerine gercekci 3d grafik olmasini o kadar cok istiyorum ki anlatamam. Umarim ps5 te devam oyunu olur ve 3d gercekci grafik ile yaparlar.

• Mando'nun Ödül Avı SSM | Fortnite

• Ripley ve Xenomorph, Sıfır Noktası'ndan Geçerek Fortnite'a Geldi

Efsanevi dövüşçüler Ryu ve Chun-Li, Sıfır Noktası'ndan Geçerek Fortnite'a Geldi

Lamaboynuz Aramızda: Kankalama, Fortnite Tayfası Üyeleri İçin Mart Ayında Geliyor

• Fortnite'ın 6. Sezonu Tek Oyunculu Bir Deneyim İçerecek

Fortnite'ın 2. Bölüm: 6. Sezonu 16 Mart'ta başlıyor ve yeni sezonun başlaması şerefine bu sefer ilk defa tek oyunculu bir etkinlik düzenlenecek.

Epic Games tarafından belirtilene göre "Yeni sezona ilk başladığınızda, Ajan Jonesy'nin Sıfır Krizi Finali'ndeki görevinin sonunu oynayacaksınız. Bu olayın sonuçları, bildiğimiz gerçekliği tamamen değiştirecek. Merak etmeyin, Sıfır Krizi Finali tek kişilik bir deneyim. Bu yüzden sezonda ilk kez oturum açtığınız zaman kaçırmadan oynayabileceksiniz."

Alternatif olarak oyuncular bu deneyimi sinematik hikâye formunda çevrimiçi izleyebilecek.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Fortnitein_6_Sezonu_Tek_Oyunculu_Bir_Deneyim_icerecek-108044.htm

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.