Şimdi Ara

Fortnite [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
12
Favori
22.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byJuck

en uygun fiyata nerden bulabilirim (PVE çeşitlerini)
    2 tane tanıdığım internetten 5 dolara almıştı fakat şu anda görüşmüyorum araştır bi istersen
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    aynen yok onu takip ediyorum zaten
  • K3BL4 kullanıcısına yanıt
    5$ mı ilginç ve biraz takla gibi geliyor bana
  • arkadaşlar bu savaş biletini aldık diyelim bu bilet tüm sezonlar için mi geçerli yoksa sadece aldığımız sezon için mi geçerli oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: impiousgoat

arkadaşlar bu savaş biletini aldık diyelim bu bilet tüm sezonlar için mi geçerli yoksa sadece aldığımız sezon için mi geçerli oluyor?
    aldığın sezon

vakti olan save the world'ü kesinlikle almalı bence, ben 10$'a almıştım 10k vbucks kasmışımdır rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 6 Nisan 2018; 18:0:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

5$ mı ilginç ve biraz takla gibi geliyor bana
    doğru olabilir bir sitede gördüm yabancı denk getirirsem alacam bende
  • Uzun zamandır oynadığım en iyi Battle Royale oyunu diyebilirim.

Pubg nin monoton ve tek düzeliğinden sonra ilaç gibi geldi. Bunu 2 aydır aktif oynuyorum ve en ufak bir can sıkıtısı yaşamadım.

Oyun hakkındaki tek kötü yorumum: İlk alışma süresi biraz zorluyor. 10-15 saat oynadıktan sonra herşey değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Durruk -- 7 Nisan 2018; 19:55:5 >
  • Merhaba arkadaşlar.Ben de standard edition bölümünü almak istiyorum.Bütçem şu aralar kısıtlı.Uygun fiyata nerden bulurum, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Özelden link olarak da paylaşabilirsiniz.
  • Bu nasıl pingtir yarabbim böyle bir lag yok 10 nisan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuRkC

Merhaba arkadaşlar.Ben de standard edition bölümünü almak istiyorum.Bütçem şu aralar kısıtlı.Uygun fiyata nerden bulurum, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Özelden link olarak da paylaşabilirsiniz.
    Güncel.
  • Durruk D kullanıcısına yanıt
    Merhaba.Link, farklı bir forum anasayfasına yönlendiriyor.Tekrar paylaşırsan sevinirim, teşekkürler.
  • gerçekten çok başarılı bir yapım hem eğlenceli hem de bedava olması ve her hafta düzenli patch geliyor olması bir harika
    herkese tavsiye ederim pubg ye kıyasla fersah fersah öndeler.
  • tuRkC kullanıcısına yanıt
    adresi kopyalayarak giriş gitmeyi dene.
    adreste bir sıkıntı yok. bu site adresi keserek değiştiriyor yönlendirme yaparken.
  • Durruk D kullanıcısına yanıt
    İnceledim fakat benim işime yaramadı hocam. Xbox olanlar daha uygun fiyata alabiliyor.İlgilenip paylaştığın için teşekkür ederim. Save The World keyi satan varsa uygun fiyata ben o şekilde almayı düşünüyorum.
  • sırada bekleniyor 60 dk diyor normal mi bu serverlarda problem mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doubleimp

sırada bekleniyor 60 dk diyor normal mi bu serverlarda problem mi var?
    Evet serverlarda problem var dün saat 11 de oyuna girişleri kapattılar bu gün 4 civarında açtılar bi sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuRkC

Merhaba arkadaşlar.Ben de standard edition bölümünü almak istiyorum.Bütçem şu aralar kısıtlı.Uygun fiyata nerden bulurum, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Özelden link olarak da paylaşabilirsiniz.
    G ü n c e l
    Bedava olacak ileride

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

Bedava olacak ileride
    Biliyorum onu ama net bir tarih belirtilmiyor. Satılık hesabı olan varsa hesap da alabilirim.Bütçem 1OO₺. Özelden yazabilirsiniz.
    Haklısınız, erken erişim bitince bedava olacak diye biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.