Şimdi Ara

Fortnite [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
12
Favori
22.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler save the world da nasil para kasiliyo bilen warmi...? Gunluk nekadar kasilir ortalama...?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i5 7200 u, r5 m430 ile orta ayarlarda akici oynanirmi oyun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim ekran kartı da r5 m330, bir dene derim. ama kanser olmak istemiyorsan eğik kuleler gibi yerlere gitme :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rehayi

benim ekran kartı da r5 m330, bir dene derim. ama kanser olmak istemiyorsan eğik kuleler gibi yerlere gitme :)

Deneyim bi hocam saolun

• baskın modu gelmiş varmı oynayan

• Shroud, AnythiNG & Chad - 38 KILL - #SQUAD - JOHN WICK SKIN - DEAGLE BABY!

İyi Seyirler
  • Dostlar bu oyunda ping sorunu yasayan bir tek ben miyim?
    Ortalama pingim 120-150 arası. Nadiren 50lere düşüyor da 2-3 dk oynayabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Dostlar bu oyunda ping sorunu yasayan bir tek ben miyim?
    Ortalama pingim 120-150 arası. Nadiren 50lere düşüyor da 2-3 dk oynayabiliyorum.

Benimde öyle özellikle ilk başlarda çok fazla oluyor 130 150 civarı sonra düşüyor 60 100 arası oluyor. ninja 15 ping le oynuyor 100 e çıktığında eminim bunu farkediyordur . Ping çok önemli
  • Oyun çok zevkli pubg nin o ağırlığı , yavaşlılığı yok ,saatlerce loot yok . bol savaş var. bina yapı olayları oyunun merkezi aim falan hikaye . Bu arada demin 160 metre jump pad ile giden adama sniper hs attım üffff çok iyidi
  • arkadaşlar ben de oynuyorum yanımda yandaş arıyorum tek başıma çok zevkli olmuyor buradaki kullanıcı adımla ekleyebilirsiniz Crashris
  • 100 pingle de bu kadar hızlı bir oyun oynanmıyor ki :( Malesef bu oyun da amazon serverlarını kullanıyor. Oyunu cok sevıyorum ancak su ping işi beni soguttu.

Bugün gündüz rüya gibiydi pingim 50-70 arasındaydı. 150 macta 1 win anca alabilmişken bugun 15 maçta 2 win aldım. Attığını vurabilmek ne güzel bir şeymiş...
    Akşam oldu yine aynı terane ping 90-120

problem benden mi kaynaklı bilmiyorum ancak amazon serverları ping test sitesi olanhttp://www.cloudping.info u kime atsam eu serverlarında 100ün altında olmadıgını söylüyorlar

battlepass almak istiyorum ama ancak pazar sabahından pazar sabahına pingsiz (diğer sabahlar calısıyorum) oynayabildiğim bir oyuna da para verilmez ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 25 Mart 2018; 21:7:34 >

• rekorlar kıran oyunun konusu bitmiş yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiernian

rekorlar kıran oyunun konusu bitmiş yahu

Türkiyede fortnite çok popüler değil bırak böyle kalsın biz memnunuz. birde donanım haberin eskisi kadar popüler olmamasının payı da var
  • Arkadaşlar canlı yaıyndayız fortnite oynuyoruz 4 kişiyiz. Bekleriz. twitch.tv/balyantr
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

100 pingle de bu kadar hızlı bir oyun oynanmıyor ki :( Malesef bu oyun da amazon serverlarını kullanıyor. Oyunu cok sevıyorum ancak su ping işi beni soguttu.

Bugün gündüz rüya gibiydi pingim 50-70 arasındaydı. 150 macta 1 win anca alabilmişken bugun 15 maçta 2 win aldım. Attığını vurabilmek ne güzel bir şeymiş...
    Akşam oldu yine aynı terane ping 90-120

problem benden mi kaynaklı bilmiyorum ancak amazon serverları ping test sitesi olanhttp://www.cloudping.info u kime atsam eu serverlarında 100ün altında olmadıgını söylüyorlar

battlepass almak istiyorum ama ancak pazar sabahından pazar sabahına pingsiz (diğer sabahlar calısıyorum) oynayabildiğim bir oyuna da para verilmez ki.

Son güncellemeyle birlikte ping daha stabil oldu bende. deneme şansın oldu mu acaba

• Epic Games Launcher son güncelleme ile Türkçe desteği geldi.

Karakter sıkıntısı yaşıyorsanız aşağıdaki linkteki dosyayı Epic Games\Launcher\Engine\Content\Slate\Fonts adresine kopyalayın ve uygulamayı yeniden başlatın.
    http://s7.dosya.tc/server4/zrodw8/Fonts.rar.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiernian

rekorlar kıran oyunun konusu bitmiş yahu

Türkiyede ping yüzünden oynamak mümkün değil ki. Adama smgle bi sarjor bosaltıyorum yarısı ya vuruyor ya vurmuyor.

@K3BL4

Denedim aynen şu an stabil ama 90-100 arası stabil. Düşmemiş ama sabitlenmiş 200lere cıkmıyor

• Luuu90 - 31 KILL - Kişisel Rekor! - SOLO vs SQUADS! - Double Shotgun Ustası!

İyi Seyirler
  • en uygun fiyata nerden bulabilirim (PVE çeşitlerini)
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Durmaplayde 60 tl ama bayadır stokta yok

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.