Şimdi Ara

Fortnite [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
12
Favori
22.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun şua PUBG'de olduğu gibi beta aşamasında..Tam sürüme geçince ya ücretsiz olacak yada fiyatlar düşecektir 40$ şahsen çok pahalı en azından 5-10 dolar olsa sürümden kazanırlar
  • fornite girecek arkadaş aranır nick:Tristapp

• TSM Kraftyy - 25 KILL - SOLO vs SQUADS!

İyi Seyirler
  • İddalı squad girmek isteyenler eklesin: Karamelaspagetti
  • 4.sezonda neler değişecek bilgisi olan varmı
  • Arkadaşlar selam bir monster aldık 15 gün önce. Bu oyunu açamıyoruz; game security violation ....gibi bir hata veriyor. İnternetten bir şey öğrenemedim. ESET ücretsiz 3 aylık kurmuştuk onu kapatıyorum gene aynı. Fikir verebilecek var mı?
  • Doritoch kullanıcısına yanıt
    RGB yazılımları ile alakalı. Üreticinin kendi eklediği oem programlar buna neden olabiliyor. Taskmanager'den alakasız gördüğünüz uygulamaları kaldırırsanız girersiniz. Birçok kişi bu konudan muzdarip, genellikle sorunun rgb yazılımları ile alakalı olduğu söylenmiş ve çözmüşler de.

Kaynak olarakhttps://www.epicgames.com/fortnite/forums/battle-royale/royale-with-cheese/202794-can-t-launch-game-since-update-fortniteclient-win64-shipping-exe

• BR için belli değil. Sadece en son paylaşımdan süper kahraman teması olacağı düşünülüyor. Büyük bir ihtimalle de custom oyunlar için izleme modu gelecek. Save the world için 4. sezondan bahseden bir video yayınladılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

BR için belli değil. Sadece en son paylaşımdan süper kahraman teması olacağı düşünülüyor. Büyük bir ihtimalle de custom oyunlar için izleme modu gelecek. Save the world için 4. sezondan bahseden bir video yayınladılar.
    Save the world bu yıl sonunda ücretsiz olacak BR artık bir zamandan sonra sıkıyor en güzeli save :)

• Luuu90 - 28 KILL - 50vs50 DÜNYA KİLL REKORU!

İyi Seyirler
  • BUGG'yi bıraktıktan sonra Fornite oynamayı çok istemiştim ama 90-130 ping arası oynanmıyordu, ben de içimde bir buruklukla bırakmıştım. 4-5 gün önce tesadüfen farkettim ki (aws ping sitesinden) pingler 50-70 arası olmuş. Acayip sevindim ve hemen patchleyip oynamaya başladım
    Dün de yeni sezon gelmiş, gelir gelmez battlepass'ini aldım. Pingler böyle devam ederse bu sezonu kasarım

Amazon Türkiye'ye giriyor diye doğu avrupa ya da Türkiye serverı mı açtı acaba? Durduk yere nasıl bu ping bu kadar düştü bilmiyorum. Benimle hiç alakası yok, çünkü diğer oyunlarda bir ping düşmesi yok, sadece Amazon serverları kullanan oyunlarda pingim düşmüş. Nedenini bilmiyorum ama Dayz, h1z1, pubg ile geçen yıllardan sonra sonunda bugsız, optimize ve bitmiş bir oyun oynayabileceğim

Eğer benim gibi yüksek ping yüzünden bırakan varsa cloudping'ten pingini tekrar kontrol etsin

• Yalnız bu haftalık ve günlük görevleri yapacağım diye statların afedersiniz ağzına sıçıyorum Şimdilik çözümü solo squad girmekte buluyorum. Bütün arkadaşlarım pubg oynuyor, random squad da troll dolu olduğu için squad statlarını çok önemsemiyorum. Ama yarın bi gün kasmak istersem o statlarla kasmak içimden gelmez

Başka çözüm önerisi olan var mı? Bu görevler nasıl seri yapılır?
    Bir de battlepass haftalık görevler dışında, ana ekranda solda battlepass yazısı altında sürekli değişen görevler çıkıyor. O görevleri nereden görebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 2 Mayıs 2018; 10:34:52 >
  • oyuna yeni başladım hoşuma gitti sıklıklda girip takılmak istiyorum Discord adresim var buyurun gelin arkadaşlar ekip olarak takılırız.https://discord.gg/PDxXVyU

https://discord.gg/PDxXVyU

• Merhaba arkadaşlar , bu oyunun tadı harbi squadken felan çıkıyor. sohbeti güzel arkadaşlar eklesin xxparlak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eski bir laptopum var bu oyunu oynatırmı .

Core2duo t9300 4gb ram 8400gs ekrankrtı

• Fortnite item takası yapılıyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Arkadaşlar eski bir laptopum var bu oyunu oynatırmı .

Core2duo t9300 4gb ram 8400gs ekrankrtı
    Çok Kasar
  • aS_shaBi A kullanıcısına yanıt
    Yapılmıyor
  • ÇÖPG’ yi 300 saat oynadıktan sonra bıraktım. Sistemim iyi olmasına rağmen droplar beni çıldırtıyordu. Şuan Fortnite oynuyorum. Optimizasyon çok iyi erken eşimde olmasına rağmen. En yüksek ayarlarda 100 FPS alıyorum cidden adam gibi oyun oynamayı özlemişim. Tek sıkıntı henüz alışamadım. PUBG’ye göre daha zor bence oyun. Zamanla alışırım umarım. Uzaktan adam vurmakta zorlanıyorum dürbün yokken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArrowDixoN_

TSM Kraftyy - 25 KILL - SOLO vs SQUADS!

İyi Seyirler
    Burada da Türkiye'den duo vs squad var. Bayağı keyifli oyun tavsiye ederim izlemenizi.

https://www.youtube.com/watch?v=kH2nIociUfQ

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.