Şimdi Ara

Forrest Gump (1994) | Tom Hanks (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
9.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok kaliteli ve seyir zevki yüksek bir film...
  • Tom Hank'si kral yapan film
  • Sunum çok iyi filmde Tom Hanks Müthiş oynamış en büyük etken bunlar bence.Kült filmler arasındadır.
  • izleyip te en çok sevdiğim film budur... tom hanks zaten mükemmel oynamış ta, bu filmde bana göre efsane olmaya aday oyunculuğu Teğmen'i canlandıran Gary Sinise sergilemiştir
  • O zamanki teknoloji ile Gary sinise ın ayaklarını nasıl yok etmişler hiç anlamadım..Ben acaba ayaklarını altına mı aldı falan demiştim ama oda imkansız bişeydi.Bizimkiler şimdiki teknoloji ile kurtlar vadisinde bi füze atışını atari oyunu gibi yapıyor,adamlar 94 te neler yapıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JP!!!!!!! -- 27 Ekim 2009; 19:22:40 >
  • Eski bir yapım ama izlemedim,cok övdünüz yarın gidip alayım , çok sey kaybetmeden
  • Gerçekten çok övülmüş film buradaki övgüleri duyunca hemen
    indirdim
    izleyeceğim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midlake -- 28 Ekim 2009; 17:48:46 >
  • Tom Hanks ustanın en iyi filmlerinden biri..
    Benim de izlediğim en iyi filmlerden biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 28 Ekim 2009; 18:44:26 >
  • İzlenmesi gereken bir film, insanı duygulandırıyor.
  • blurayi birkaç gün önce çıktı

kaliteli 720p rip çıkınca direk arşive alacağım.
  • Mükemmeldir.İzlemeyen kalmasın.Kendinizi bu başyapıttan mahrum bırakmayın...
  • Gerçekten çok güzeldi. 6 Oskar aldı azdı bile. Ama Esaretin Bedelini düşününce arada kalıyorum hep. Galiba 94 yılı beyaz perde adına en güzel yıldı.
  • Bir kez daha izledim;
    Tom Hanks'ın oyunculuğuna bir kez daha hayran kaldım.O nasıl bir roldür.
    Son 15 dkda hıçkıra hıçkıra ağlatmayı başardı yine
    bknz.halagözündenyaşgelmek
  • evet bu filmi süper ötesidir " cast away" oda süper filmlerinden birtanesidir izlemeyenlere duyrulur...
  • forrest gump, tom hanks in en iyi filmi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 21 Ocak 2010; 5:04:00 >
  • Süper bir film. İzlemeyenler kesinlikle izlesin ...
  • ben bu filmi izlemeden önce hazırlıkta ödev olarak kitabını okumuştum 52 sayfamıydı neydi filmi olduğunu bilmiyodum kitabı okuduktan sonra filmini izledim rastgele biyerde görüp o gün bugündürde en iyiler listemin başında gelen filmlerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beynini.delerim

forrest gump, tom hanks in en iyi filmi bence.

+1
  • İzlediğim en mükemmel filmlerden biriydi
  • Birçok kişininde söylediği gibi izlediğim en güzel filmlerden biri diyebilirim hiç sıkılmadan izleyebileceğim sayılı filmlerden Robert Zemeckis'i bu yönden tebrik etmek gerekir çok sade bir hikayesi var [BİR İNSANIN YAŞADIĞI TRAJİK BİR HİKAYE] ya da ne bilim çok fazla para harcanmayan bir film ama öyle bir yerden yakalamışlar ki insanı kendine bağlıyor bu film
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.