Şimdi Ara

FORMULER F4 TURBO LİNUX ENİGMA2 UYDU ALICI- FİYAT SON KEZ GÜNCELLENDİ 490 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kahramanmaraş İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 FORMULER F4 TURBO LİNUX ENİGMA2 UYDU ALICI
    Ürün temiz çalışır durumda, yazılımı vs sorunsuz çalışıyor, kumandasında yıpranma dışında temiz ürün. Fiyat 640 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 640 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kahramanmaraş Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Cihazı alırken foruma epey yazdım danıştım o şekilde aldım ve kısa sürede satıyorum mesajlarımı gören arkadaşlar durum cihazla mı alakalı diye sordular, cihazla alakalı değil ben cihazı aldım daha kargoya vermeden arkadaş benim kişisel sebeplerle cihazı almamam gerekti ama ayıp olmasın arkadaşa diye mecbur aldım geldiği gibi ilana koydum soru işareti olmasın tekrar ileride kesinlikle almayı düşüneceğim bir cihaz görüntü kalitesi oldukça iyi ben beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seeder

Cihazı alırken foruma epey yazdım danıştım o şekilde aldım ve kısa sürede satıyorum mesajlarımı gören arkadaşlar durum cihazla mı alakalı diye sordular, cihazla alakalı değil ben cihazı aldım daha kargoya vermeden arkadaş benim kişisel sebeplerle cihazı almamam gerekti ama ayıp olmasın arkadaşa diye mecbur aldım geldiği gibi ilana koydum soru işareti olmasın tekrar ileride kesinlikle almayı düşüneceğim bir cihaz görüntü kalitesi oldukça iyi ben beğendim.
    İleride tekrar alacaksan neden satıyorsun hocam? Kullanması mı zor geldi?
  • Şu an satmam gerek satılmazsa kullanıyorumz zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıldı mı cihazınız...?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.