Şimdi Ara

Formula 1 yeniden ülkemize geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekleriz viraja.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

Kullien yanlı bir söylem. L. Hamilton un başarisini çekemeyenlerin uydurduklari bir söylem.

Piyasada gerçek pilota sahip olamayan takimlarin rekabet edememesi sonucu geri kalmalarini Mercedese camur atarak kapatma cabaları. RedBullun 2009 dan 2015 e kadar ilk 3 te degismeyen podyumlari için ayni seyi söyleyemen kitle.

Alıntıları Göster

O yüzden mi mercedes duvarı pit stoplar hızlı oluyor diye fiaya şikayet etti? Bilip bilmeden konuşmayın.

Max Verstappen'i izlemediğiniz o kadar belli ki. Türkiye Gp'sinden izlemeye başlayan insanlar(sizin gibi) yorum yapmasın lütfen.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ken Block43 -- 26 Haziran 2021; 15:53:47 >

• zuhahahaha ağlak a pilot diyenler var. merco katakullisiz bir şekilde russell ı oturtsun koltuğa yiyiyorsa ondan sonra bakalım.

• strathmorea kullanıcısına yanıt

Kaç tane arap ülkesinde duruma özel içecek yaptırıyorlar. Mesele islami usul meselesi değil.

Sigara ve alkol gibi bağımlılık yapan ve sağlığa zararı olan ürünlerin reklamının yapılması kanunen yasak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -ForeverY- -- 26 Haziran 2021; 18:59:28 >
  • Umarım Mclaren f1 takımı birinci olur. Türkiye'de ilk Formula 1'e sponsor olan Bitci Teknoloji firmasını destekliyorum 

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt

Sen de karsidaki kisinin neyi izleyip izlemedigini bilmeden yorum yapma. 2006 Alonsodan beri izliyorum. 2007 Caylak L.Ham in 2.oldugu sezondan beri Hamiltonu bilirim Mercedesi de bilirim. Benzin ikmalinin kalktigi yillari da biliyorum Avatarindaki adami da biliyorum bi siz bu sporu bilip diger herkes cahil degil.

Pit stoplarin hizli olmasini fiaya sikayet edebilir. Edemez diye bir hakki yok.

• hoş gelmiş

• quote:

Sen de karsidaki kisinin neyi izleyip izlemedigini bilmeden yorum yapma. 2006 Alonsodan beri izliyorum. 2007 Caylak L.Ham in 2.oldugu sezondan beri Hamiltonu bilirim Mercedesi de bilirim. Benzin ikmalinin kalktigi yillari da biliyorum Avatarindaki adami da biliyorum bi siz bu sporu bilip diger herkes cahil degil.

Pit stoplarin hizli olmasini fiaya sikayet edebilir. Edemez diye bir hakki yok.

Kulaktan dolma bilgilerle gelme. Ham'a açılan özel safety car olayını da bilmiyorsundur kesin. Ham fianın çocuğu  

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Kulaktan dolma bilgilerle gelme. Ham'a açılan özel safety car olayını da bilmiyorsundur kesin. Ham fianın çocuğu  

Alıntıları Göster

Siz de boyle kandirin kendinizi. Oyle ya da boyle tarihin en buyuk F1 pilotu bunu sevmeseniz de kabul edeceksini,

• quote:

Siz de boyle kandirin kendinizi. Oyle ya da boyle tarihin en buyuk F1 pilotu bunu sevmeseniz de kabul edeceksini,

Alıntıları Göster

Benim şahsi görüşüm kendisi çok iyi bir pilot fakat %20 pilotluk varsa %80 ini araba hallediyor.Geçen sezon Russell'in o arabayla neler yaptığını hepimiz gördük.Tarihin en büyük pilotu olduğunu düşünmüyorum , 20 pilota Mercedesin arabasında yarışma imkanı tanısalar büyük ihtimaller orta sıralara düşer kendisi.

Ayrıca bu sene Schumacher'in rekorunu geçmek için son şansı, sene sonunda biletini kesecekler önümüzdeki sene Mercedesin koltuğunda Russell'i göreceğiz büyük ihtimalle.

• quote:

Alıntıları Göster

Ya arkadaşım tarihin f1 büyük pilotu ham diyerek zaten izlemediğin belli oluyor. 23 yaşındaki max verstappen geldi ham'ın eline veriyor. Bugünkü sıralama turlarını izledin mi desem ondan bile haberin yoktur senin. Git uzakta ağla    

• quote:

Orijinalden alıntı: Boeing747

Benim şahsi görüşüm kendisi çok iyi bir pilot fakat %20 pilotluk varsa %80 ini araba hallediyor.Geçen sezon Russell'in o arabayla neler yaptığını hepimiz gördük.Tarihin en büyük pilotu olduğunu düşünmüyorum , 20 pilota Mercedesin arabasında yarışma imkanı tanısalar büyük ihtimaller orta sıralara düşer kendisi.

Ayrıca bu sene Schumacher'in rekorunu geçmek için son şansı, sene sonunda biletini kesecekler önümüzdeki sene Mercedesin koltuğunda Russell'i göreceğiz büyük ihtimalle.

Alıntıları Göster

Hocam bırak cevap vermeye bile gerek yok bu şahsa. Geçen seneki russel yarışını bile izlememiştir emin olabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Hocam bırak cevap vermeye bile gerek yok bu şahsa. Geçen seneki russel yarışını bile izlememiştir emin olabilirsiniz.

Alıntıları Göster

Valla hocam ben bu Hamiltoncuları çok samimiyetsiz buluyorum  Hamilton hakkında birşey söyleyince de sürekli kazananı kimse sevmez gibisinden laflar ediyolar  

• quote:

Valla hocam ben bu Hamiltoncuları çok samimiyetsiz buluyorum  Hamilton hakkında birşey söyleyince de sürekli kazananı kimse sevmez gibisinden laflar ediyolar  

Alıntıları Göster

Kesinlikle hocam. İzlemeden tarihin en iyi pilotu diyorlar birde. Bottas varken sallana sallana kazanıyordu. Bu sene Verstappen Ham'ın eline veriyor kaç yarıştır.  

• Belki yine alırlar.  

• Sezon sonu goruruz gene Fia kurtardi diye aglarsiniz. HAM , Verstappeni Ham yapacak. Adamin yaši kadar F1 sezonu izlemisim bilmiyor diye bidibidi cekiyor.

• quote:

Alıntıları Göster

Zamaninda Vettel ičinde aynisini diyordunuz. RedBull ile šov yaparken. Bakin simdi Vettel ortada yok. Hamilton devam ediyor kaldigi yerden dunya sampiyonlugunda zirveye oynayan 7 kez dunya sampiyonu olmus ve en cok yariš kazanmis, 100 yaris kazananlara adini yazdiracak adam orta siralarda olur evet. Yorumunuz gercekten de cok tarafsiz. Russell ile bir tutulmasi buradan bile ironik. Russell neyi basarmiš? Derler.

Hamilton caylak sezonunda Mclaren Mercedeste Alonsoyu maglup etmis. Sorunlarla dolu Mercedes otomobili olmasaydi, Raikkonene bedavadan aktarma sorunu yuzunden sampiyonlugunu da vermeyecekti. Bu gibi sampiyonluklari da son yarista verdigini de hatirlatirim.

Hamilton dusmanliginiz, samimiyetinizin onunde maalesef. Gecen sezon sampiyon olan adami bu sezon olamadi diye mi kesecekler? :))) Hamiltonun biletini kesemezler. Mercedes kendi aptaligindan Hamiltona mahcup olup duruyor. Fransadaki stratejisinde Bono ozur diledi. Monacoda ozur diledi. Biri gidecekse, hicbir seyi basaramayan Bottas gider òncelikle mercedesten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 27 Haziran 2021; 0:58:15 >

• quote:

Sezon sonu goruruz gene Fia kurtardi diye aglarsiniz. HAM , Verstappeni Ham yapacak. Adamin yaši kadar F1 sezonu izlemisim bilmiyor diye bidibidi cekiyor.

Gel beni alıntıla öyle uzaktan laf yapma. Altta birde russel neyi başarmış diyor. F1 izlemediğin burdan belli. Çocuk geçen sene ham'ın arabasına oturdu ilk defa yarışı kazanıyordu. Bir diğeri ise külüstür williams ile çocuk Q2'ye kalıyor. Git uzakta ağla bir şey izlediğin yok senin  

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.