Şimdi Ara

Formula 1 yeniden ülkemize geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Normalde Haziran ayında yapılması gereken ancak vaka sayılarının giderek yükselmesi neticesinde iptal edilen Formula 1 geri geliyor. Bu kez sonbahar döneminde yarışlar yapılacak. 

Formula 1 yarışları Ekim ayında

İstanbul Park'ın sahibi olan Intercity'nin yönetim kurulu başkanı Vural Ak, 1-3 Ekim tarihleri arasında Formula 1 yarışlarının gerçekleştirileceğini ve bu kez seyircili olmasını istediklerini bildirdi. 

Ayrıca Bkz.Şarj cihazını iPhone kutularından çıkaran Apple, 1 milyon ton metal tasarrufu sağlayacak

Pandemi önlemlerine göre düzenlenecek olan yarışların bilet satışları önümüzdeki haftalarda başlayacak. Yine 3 gün sürecek olan yarışların turizm sezonunun sonlarına doğru yetişmesi ilgi açısından avantaj oluşturacak. 

Kaynak:https://www.bloomberght.com/formula-1-turkiye-grand-prix-sinde-tarih-netlesti-2283162

• Seyircili= Youtuberlar, pist ekibinden tanıdıklar, CB davetlileri :D

• Kabak tadi vermeye başladı ya ver ya hic verme

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • booomer ve zengin sözde sporu hala bitmedi mi ya

• Aşıyı 18 yaşından gün alan herkese verirsen, böyle gelişmeler olur tabii ki.

• Bizimkilere yaranamiyosun hiçbir zaman böyle bir şey Türkiye'de yapılıyor gurur duymak lazım iken yine herşeyi eleştirmek daha kolay geliyor..
    Bu arada Lewis Hamilton 😎♥️

• Anca başka bir ülke çekilirse yedek niyetine bizde yapılıyor. Acı ama gerçek. Azerbaycan bile düzenli olarak alıyor ama biz bildiğin yedek lastik niyetine varız Formula yarışlarında.

• Geçmiş yıllarda yağmurlu olan bi gün seçin yoksa zevk vermez

• Sırada şampiyonlar ligi var 👍🏼

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Bu saydıkların Paddock Club'a sığar...

• Güzel bir gelişme, ancak F1 in şuan çok büyük sorunları mevcut, Benim gözümde eşitliğin bittiği bir spor. Mercedes lobisi fiayı .ikine takmış oynatıyor.

• Açıkcası yağmursuz bir yarış isterdim biraz da araçlardaki gelişmeyi görebilmek için ama muhtemelen yağışlı bir gün olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılan hikayesine döndü bu işte. Haber dedim eski falan mı biri yorum falan yazdıda öne çıktı. Yeniymiş

• Zevkler renkler tartışılmaz ama çok sıkıcı bir etkinlik bence.

• Buda yalama oldu bir geliyor bir gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: okinkurt

Buda yalama oldu bir geliyor bir gidiyor

Tam yazmaya gelmiştim, siz yazmışsınız Formula 1 yeniden ülkemize geliyor 

• DISTURBED kullanıcısına yanıt
    maFİA Mercedes

• DISTURBED kullanıcısına yanıt

Bir ara podyum isimleri hep belliydi, hep kazanmaları sıkmıştı ama açıkçası en azından bu sezon rekabetli geçiyor. 2022 sezonunda yeni araçlarla birlikte birçok takım rekabete tekrar başlayacak ve bence izlemesi çok daha zevkli olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: DISTURBED

Güzel bir gelişme, ancak F1 in şuan çok büyük sorunları mevcut, Benim gözümde eşitliğin bittiği bir spor. Mercedes lobisi fiayı .ikine takmış oynatıyor.

Kullien yanlı bir söylem. L. Hamilton un başarisini çekemeyenlerin uydurduklari bir söylem.

Piyasada gerçek pilota sahip olamayan takimlarin rekabet edememesi sonucu geri kalmalarini Mercedese camur atarak kapatma cabaları. RedBullun 2009 dan 2015 e kadar ilk 3 te degismeyen podyumlari için ayni seyi söyleyemen kitle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 26 Haziran 2021; 1:42:31 >
  • strathmorea kullanıcısına yanıt

Adamlarin patlattigi sampanyaya bile Islami usul adi altinda duzenleme getirmeye kalkarlarsa, bir daha Turkiyeye vermemeleri normal. Oldu olacak ayran içirtelim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.