Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

@@@ Formula 1 Yayını NTV de kalmalımıydı Yoksa CNN iyimi @@@

17
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> @@@ Formula 1 Yayını NTV de kalmalımıydı Yoksa CNN iyimi @@@
Sayfaya Git:
Sayfa:
1

@@@ Formula 1 Yayını NTV de kalmalımıydı Yoksa CNN iyimi @@@

(En Son Oy Tarihi: 5.3.2006)
Giriş
    109 Mesaj
    Evet arkadaşlar ben bu CNNTURK deki Formula 1 yayınlarından hiç memnun değilim!Çünkü:
    1) Formulada yarısan takımlardan birisi reklam sponsoru olmus yayının ve Sununcu Cem Yılmaz paso sponsor olan renault'u övücü sırtını sıvazlayıcı sözelr sarf ediyor
    2) Formula yayınları zaten ilgi çeken yayınlar ki cnnturk'ün reno yu kabul etmeyip yeni bir firmayla anlaşabilirdi sponsorluk ve reklam için!
    3) Yaruı arasında gelen reklam süreleri çok uzun yarısın önemli anlarını hep kaçırıyoruz!
    4)Ntv de okay karacanve serra soyadını unuttum o ikisini ve erdinç vardı onun sunumları ve yorumları çok iyiydi!

Sanırım NTV stratejik bir hata yaptı ve formulayı bırakdı tamda ülkemize geldiği sene
    Keşke NTV'nin tekrar yayınlama hakkı olsa!
    Not: bu arada redbull'un türkiiyeye gelip boığaz köprüsünde yağtıpı sovu yayınşlayan kanald sovun içine etmişdi hem kamera secimi hemde yayının kalitesi hemde yayının ren tonları ile!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CasLatency -- 24 Eylül 2005, 21:40:32 >

|
    |

• Teğmen
    109 Mesaj
    WALLA YAZIYI KUMADIM AMA... BU TİP ŞEYLERİ NTV ÇOK DAHA İYİ VE PROF. YAPIYOR! CNNDEKİ ADAMIN TELAFUZUNA GICIK OLUYORUM! ÖRN: RUBENS BARİKELLO YOK Bİ DE MAYKIL ŞUMİHER DE DE !
    |
    |
    Çakmak onun ellerindeydi.

GereKSiz TiM
  • Emekli Yönetici
    4155 Mesaj
    Ben de hala CNNTürk'ün F1 yarışlarını vermesine alışmış değilim. Bir türlü izleyemiyorum. Normalde NTV izlediğim için yarışlardan haberim oluyordu. Ama CNN Türk hiç açmadığımdan yarış bitince haberim oluyor. Bu da ayrı bir muamma. Gerçi hata bende olsa bile nedense alışamadım.
    |
    |

Keşşaf Cin Ruhu
  • Teğmen
    109 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: realist_fd

WALLA YAZIYI KUMADIM AMA... BU TİP ŞEYLERİ NTV ÇOK DAHA İYİ VE PROF. YAPIYOR! CNNDEKİ ADAMIN TELAFUZUNA GICIK OLUYORUM! ÖRN: RUBENS BARİKELLO YOK Bİ DE MAYKIL ŞUMİHER DE DE !

dostum adamın telafuuzzu kötü ama Rubens için olanı doğru yani Barikello diye söyleniyor neden mi!Çünkü bunu barikelloya sordular ve kendisi söyledi böyle olduğunu bunuda bizim federasyon başkanı Sn.Tahincioğlu sordu!
    |
    |

Orjinalden alıntı: mewluth

Ben de hala CNNTürk'ün F1 yarışlarını vermesine alışmış değilim. Bir türlü izleyemiyorum. Normalde NTV izlediğim için yarışlardan haberim oluyordu. Ama CNN Türk hiç açmadığımdan yarış bitince haberim oluyor. Bu da ayrı bir muamma. Gerçi hata bende olsa bile nedense alışamadım.

bende hiç alışamadım ama alışmamada fakat izlemek için açıyorum cnn'i yoksa varya cnnturk'mu hayatta izlemem!Kendini adam sananların yönettiği kanal!Ama NTV mükemmel Sn doğan gibi adı sisyasete yobazlığa mafayaya karışdığı iddia edilen gibi insanların yönetmediği ve sahip olmadığı bir kanal!
    Ntv'yi açınca içime bir ısık doğuyor rahatlıyorum valla!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CasLatency -- 24 Eylül 2005, 21:53:40 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: CasLatency

quote:

Orjinalden alıntı: realist_fd

dostum adamın telafuuzzu kötü ama Rubens için olanı doğru yani Barikello diye söyleniyor neden mi!Çünkü bunu barikelloya sordular ve kendisi söyledi böyle olduğunu bunuda bizim federasyon başkanı Sn.Tahincioğlu sordu!

peki şöyle desem ; o adamın o telafuzu yüzünden koca bir yarışı izlemeden kanalı değiştirdim ben! eskiyi ne die değiştirmeye çalışıyolar ki... hem CNN adı altında bir magazin ve haber karışımı bi telewizyon oldu! CNN INTERNATIONAL i izliyorum da bazen cnn Türk e gülesim geliyo!!!
    |
    |
    Çakmak onun ellerindeydi.

GereKSiz TiM

• Yüzbaşı
    436 Mesaj
    nerde o ntv lı gunler
    |
    |
    ntv deki olay sadece okay karacan dan dolayı güzeldi onun hariçi f1 le ilgili hiç bir program yoktu sadece sıralama ve yarışı veriyordu. parayı cnntürk bastırdı aldı ntv de kıysaymış biraz parasına
    |
    |

|
    |
    |
    |

We are all just prisoners here, of our own device.
  • Yarbay
    3282 Mesaj
    cnn ilk yayınından belli etti kendini.Resmen soğudum F1 den.Allah kahretsin,salak herifler.
    |
    |
  • Yarbay
    2051 Mesaj
    Arkadaşlar haklı bende sırf izlemek için cnn i açıyorum.hata arada ntv ye bastığımda oluyo.Gerçi Okay Karacan ın arada yaptığı komik hatalar biraz insanı güldürüyodu ama yine de Serra Demirkolla birlik te bayağı iyi iş yapıyolardı.bana göre cnn de(cem yılmazda tahincioğlunda filan) yokhayır.Ama el mecbur katlanıyoruz bu akşam gene 20,00 Galatasarayın maçıda var ama bakalım napacaz.
    |
    |
  • Binbaşı
    1371 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Arthur

cnn ilk yayınından belli etti kendini.Resmen soğudum F1 den.Allah kahretsin,salak herifler.

+1

CNN'deki kazmalar yüzünden F1'den tiksinmeye başladım. Ama Kanal D'nin İstanbulpark yarışındaki rezaletinin yanına yaklaşamaz o ayrı. Hıyarlar yarışın yarısında reklam izletti
    |
    |

{XBOX 360 PRO PAL}{SONY KDL-40W4000}

• Yüzbaşı
    716 Mesaj
    Valla yaw okan karacan ne güzel anlatırdı ,cnn türk yüzünden o kadar çok sevdiğim f1 den soğudum bu sene inşallah ntv gelecek sezonu alır da kurtuluruz bunlardan.
    |
    |
    19901 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: sturmovik

Ama Kanal D'nin İstanbulpark yarışındaki rezaletinin yanına yaklaşamaz o ayrı. Hıyarlar yarışın yarısında reklam izletti

|
    |
    PS4 Pro || Samsung Galaxy S9 Plus | iPhone XS Max || Gigabyte X99 Gaming G1 Wi-Fi || Core i7-5820K@4.8 - Noctua NH-D14 || G.Skill Ripjaws 4 4x4 GB @3200 MHz cl15 || MSI GTX 980 Ti Lightning || BenQ XL2420T @141 Hz - Samsung 55JU6570 TV || Corsair Neutron GTX 240 GB - Sandisk X300s 256 GB || Creative Sound BlasterX G6 + Sennheiser PC 360 + Sennheiser Momentum On-Ear || Thermaltake Toughpower Grand RGB 850W || Corsair Air 540 || Corsair M65 Pro RGB | Logitech G510

• Yüzbaşı
    676 Mesaj
    NTV
    |
    |
    Bence NTV`de kalması daha olumlu idi: Çünkü yorumlar daha profosyoneldi ve programlarda bir ciddiyet hakimdi. Özellikle İstanbul Grand Prix`inde ve yarışa yaklaşırken CNN`deki yorumcuların ciddiyetsizliği, laubaliliği insanın canını sıkacak düzeyde idi. Zaten F1 ne kadakr KanalD de yayınlanmış olsa dahi ekip CNN`indi..

CNN`i ciddiyetsizliğinden dolayı `lıyorum..
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Paykasa
son dakika
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.