Şimdi Ara

Formula 1 Türkiye'de geliyor :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hadi hayırlı olsun arkadaşlar seneye inşallah takvimde oluruz, İstanbul Park'i isletenlere de helal olsun

Formula 1 Türkiye'ye Dönüyorhttp://www.sondakika.com/haber/haber-formula-1-turkiye-ye-geri-donuyor-7674503/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnşallah
  • Her sene aynı terane. Boşverin.

• Bu sefer çok ciddiler. Gelecek gibi. Hadi hayırlısı.
  • Sanmam geleceğini.
    Açık oto pazarının açılış reklamını yapmış.
    Devlet bir kazanç saglamayacak ise neden versin 13.5 milyon lirayı?

• hadi inşallah bu sefer kaçırmam bu yarışı
  • Arkadaslar ne hadi inş. ya böyle asılsız haberlere kulak asmayın Hükümet F1 pisti yapıyor bizim millet oto pazarına çeviriyor bu düşünceyle TR'de çok zor ayrıca
    2016 yılı F1'de olacak takımlar ve 2016 F1 takvimi açıklandı ne İstanbulpark'ından bahsediyorsunuz hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giugiarro -- 16 Eylül 2015; 13:33:59 >
  • Yok ya açılmaz bence

• valla gelse ilk önden bileti kapardım hayalimdir canlı canlı izlemek :D
  • En son küçük çocuklar karting yapıyordu. Oto pazarına mı dönmüş bir de... Yazık o kadar piste paraya yatırıma...
  • Akp cikari olmasa besmele bile çekmez formula 1 den kazandiklari para olmadigi icin maalesef parayi koprulere yollara gok delenlere yatiriyorlar bi tane fabrika acalim millet calissin yokk. formula 1 i turkiyeye geri getirelim imaj saglayalim yokk.

• Schumacher keşke F1'i bırakmasaydı. Şu an hala normal olarak yaşıyor olurdu.
  • Vay be bir ara 2003-2009'a kadar olan süreçte ülkemizde inanılmaz popülerdi F1. Yayın hakları, Takvimden çıkarılan İstanbul derken iyice dibe vurdu. Umarım tekrar eski günlerine döner F1 ama bu yeni nesil kıytırık motorlar oldukça çok zor. O sinek vızıltısı motor sesini özledim. Raikkonen, Schumaer, Alonso 3'lüsünün kapışmasını özledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schwartzenius -- 2 Ağustos 2016; 1:52:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glory Glory Spurs

Vay be bir ara 2003-2009'a kadar olan süreçte ülkemizde inanılmaz popülerdi F1. Yayın hakları, Takvimden çıkarılan İstanbul derken iyice dibe vurdu. Umarım tekrar eski günlerine döner F1 ama bu yeni nesil kıytırık motorlar oldukça çok zor. O sinek vızıltısı motor sesini özledim. Raikkonen, Schumaer, Alonso 3'lüsünün kapışmasını özledim

Tüm dünyada düşüşte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi inşallah
  • Gelirse bilet fiyatı ne olur tahmini?

• Şöyle bir haber var;http://tr.motorsport.com/f1/news/vural-ak-formula-1-2017-de-istanbul-a-donebilir-828388/?utm_source=RSS&utm_medium=referral&utm_campaign=RSS-ALL&utm_term=News&utm_content=tr

Hemen heyecanlanmayın. Haberin içeriğinde hükümetin kasım ayına kadar onay vermesi durumunda F1 Türkiye'ye dönebilir ibaresi var.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.