Şimdi Ara

Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.795
Cevap
19
Favori
71.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel yarış oldu. Mercedes artık tek başına olmadığını anlasın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Önümüzde 2 avusturya yarışı var. Redbull orada kesin kazanır.

• Merc'leri kendi silahıyla vurdu Redbull ekibi. Helal olsun. Hamilton'un Bono ile olan o telsiz konuşmasını duyar duymaz harekete geçtiler. Sonraki orta hamur piti de akıllıcaydı ayrıca Verstappen'in.

@sanryco Aynen katılıyorum, birkaç hafta önce de yazmıştım alışınca çok daha iyi performanslar çıkaracaktır diye ki iyice alıştı diyebiliriz artık. Redbull'un Ricciardo'dan sonra böyle bir pilotu olmamıştı. Gasly ve Albon resmen orta sıralarda yarışıyordu Bottas veya Hamilton'a zorluk çıkarmak yerine. Redbull'un bu anlamda elini çok güçlendirdi Perez. En önemli örneklerinden biri bugün farkı sonuna kadar koruması oldu. Olası bir Mercedes pitini engelledi, Bottas'ı hiç rahat ettirmedi ve Max'i ön plana taşıyan arka plandaki faktör oldu. Günün en underrated sürüşlerinden birine imza attı bana göre.

Onun dışında McLaren çok iyi bir haftasonu geçirerek Ferrari'ye karşı elini epey güçlendirdi. Ferrari'nin de sezonun en kötü yarışına imza attığını söyleyebiliriz. Yarış temposunu tutturamadılar, lastikleri çabuk bitti büyük ihtimalle. 5 ve 8'den başlayıp puan alamamak berbat bir durum.Aksine McLaren'ler 5-6 olarak güzel bir 14 puanı cebine koymuş oldu.

McLaren'den sonra ikinci sıraya Aston Martin'i koyarım strateji anlamında. Onlar da çok gerilerden başlamalarına rağmen çift pilot ile puan almayı başardılar.

Son olarak Bottas'ın da sonuna kadar haklı olduğunu söylemeliyim. Mercedes pit duvarı fena batırdı bugün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 20 Haziran 2021; 17:44:47 >

• Mercedesin teknik ekibi gerçekten cok geri, ne yaris stratejisini ne arac ayarlarini dogru duzgun becerebiliyorlar. Bono ozur diledi, Ham dan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son iki yarış büyük keyif verdi biz izleyicilere;

Versappen sinirlerine hakim olabildiğinde neler yapabileceğini gösterdi,

Perez müthiş bir seçim oldu Redbull için,

Bottas sonuna kadar haklıydı isyanlarında, biraz da gitme ihtimalinin rahatlığıyla esti gürledi,

Hamilton çok iyi yarıştı fakat takım stratejisinin kurbanı oldu.

McLaren' leri izlemek büyük keyifliydi. Vettel yine sıralamada yapamadığını yarışta yaptı.

Tsunoda şaşırtıcı bir şekilde kaza yapmadı :)

Ferrari şehir yarışlarındaki avantajını kaçırdı, şimdi iyice yerlerde.

Kısaca çok güzel ve keyifli bir yarış oldu.

• sert hamurda kalmasi mercedese pahaliya mal oldu.
    onumuzde avusturya gp var.2. sektoru disinda durkalk pisti.mercedes avantajli gibi🙄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazır mıyız arkadaşlar? 😻😻😻🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen

• Aha son dakika haberi olarak geçiyor, bu sefer gerçekten geliyor galiba Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 25 Haziran 2021; 12:12:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Aha son dakika haberi olarak geçiyor, bu sefer gerçekten geliyor galiba  

Gelse ne olacak geçen senenin aynısıı olacak Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen

https://www.haberturk.com/son-dakika-haberi-formula-1-yeniden-turkiye-de-3114940-spor

Tamam da neden birkaç sezondur dökülen Ferrari arabasını kullanmışlar foto olarak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 25 Haziran 2021; 13:41:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

https://www.haberturk.com/son-dakika-haberi-formula-1-yeniden-turkiye-de-3114940-spor

Tamam da neden birkaç sezondur dökülen Ferrari arabasını kullanmışlar foto olarak :)

F1=Ferrari Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt

eskidendi o benim yaşım yetiyor maalesef :) schumacher zamanlarında ama işte birkaç sezondur esamesi okunmuyor haa hala umut ediliyor ama ben bilemiyorum kendini toparlayıp birşeyler yapacaklarmı ama bu sezonda umudum yok açıkcası

• LÜTFEN SEYİRCİLİ OLSUN! LÜTFEN SEYİRCİLİ OLSUNNNN!

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt

Bileti alıp bir heyecan bekleriz yine, bir umut Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• Seyircili olarak bu sefer dedi Vural Ak. İngiltere 2 hafta sonra full kapasite seyircili. Bizim de açılır diye umut ediyorum. Dun yayınlandı haber zaten :)

• Haftasonu yarış takvimi.
    Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen

• bottas yine yeteneğini konuşturdu. pit yolunda böyle bir spin daha önce ya görmedim ya da hatırlamıyorum. en son pit yolunun sonunda grosjean spin atmıştı ama bu kadar içerde, bu kadar taze lastikle, daha pitten kalkarken ilk defa gördüm sanırım. mclaren isyan etti ama fia bir şey demedi galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Bileti alıp bir heyecan bekleriz yine, bir umut  

Umarım verstappen'i yakından görürüz Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.