Şimdi Ara

Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.795
Cevap
19
Favori
72.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bot Rus kazasında kimseye ceza çıkmadı.
    Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Puan alan sürücüler hangileri arkadaşlar? Mercedes ve red bull sürücüleri puan aldı mı????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ineeduuuu -- 18 Nisan 2021; 19:52:15 >
  • Assetto'da mevlana gibi dönüp duruyordum, F1 2020 ile 1.33 yaptım neşem yerine geldi Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

Yarış sonunda ve podyumda Hamilton az çok sıcaklık göstermeye çalışıyor, Verstappen yüzüne bile bakmıyor. Hamilton çingene çocuğu gibi, evlat olsa sevilmez ama o kadar düşmanca davranmaya gerek var mı?

Arabam Honda(markaya özel bir ilgim yok, öyle denk geldi aldım), spora yaptıkları katkılardan dolayı Red Bull'u severim ama şu yeni jenerasyonda sevilecek kimse yok gerçekten. Neyse ki yarışlar heyecanlı ve keyifli geçiyor ortaya karışık izliyorum.

• Raikonen'e 30sn, Stroll'e de 5sn ceza geldi.
    Yeni siralama
    Gasly 7.
    Stroll 8
    Ocon 9
    Ve Alonso 10. Oldu.

• SineMelawen kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam
  • takım talimatıyla kaza yapmıştır o sincap kendi iradesiyle bir şey beceremez o...

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt
    Dünkü kazayı görünce bu olayı hatırladım:

https://www.theguardian.com/sport/2009/sep/21/renault-flavio-briatore-singapore-crash

Hamilton hata yapıyor ve 1 tur geri düşüyor. Yarışı iyi bir yerde bitirebilmesi için mucize lazım ve her ne hikmetse aynı turda diğer iki Mercedes motoru kullanan pilot (Mercedes ve Williams-Mercedes) çarpışıyor. Yarışa kırmızı bayrakla ara veriliyor ve tur yiyen pilotların geri düştükleri turu geri almalarına izin veriliyor. Bak sen şu işe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 19 Nisan 2021; 12:23:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt

merso pit ekibinin mallıklarını böyle kapatıyorlar ne yapsınlar...

• Sprint elemeleri resmen gelmiş durumda F1'e. Şimdilik bu sezon 3 yarışta denenmesi planlıyor. (Monza - Silverstone ve Avrupa dışı bir pist)

• Veeee yeniden İstanbul'da !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 28 Nisan 2021; 18:36:9 >
  • Kanada resmi olarak iptal edildi. Ve yerine Türkiye geldi 🇹🇷🇹🇷🇹🇷
    As bayrakları as❤️❤️Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SineMelawen -- 28 Nisan 2021; 19:8:29 >
  • Oley be tekrar İstanbul'da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tey tey Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• Çok şükür
  • Sonunda geldi be. Keşke şu korona belasından kurtulabilseydik de seyircili olsaydı.
  • Mükemmel oldu. Azerbaycandan 1 hafta sonra bizde.

• Virajların Efendisi 8.Viraj

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    ezbere 3 pilot sayamayan aktrolleri götürecekler gene.

• Aktroll olayına bi yorum yapamayacağım ancak gerçekten geçen yarışta gelen influencer denilen garabetler neydi öyle ya ? Freak Show gibiydi paddock.
    Ps5 ilk çıktığı zamanda böyle olmuştu. 100-200 takipçisi olup Sony tr’de tanıdığı olan adam 500k lık teknoloji, oyun kanallarından daha önce incelemişti. Hatta ps5 hiç alamayan kanalları vardı böyle.
    Birde geçen sene sprite vardı menüde bakalım bu sefer ne olacak
    Tabi her ne olursa olsun F1’in İstanbulda yapılıyor olması çok güzel bir şey. Geçen sene anca sesleri dinlemiştim yoldan geçerken, zor ama umarım bu sene giderim. Her sene olsa da gidebilsek.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.