Şimdi Ara

Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.795
Cevap
19
Favori
71.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amerika GP yayın akışı
    Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen
    Kaynak : Twitter Tutkumuz f1

• Sebastian Vettel ve George Russell motor değiştirdikleri için yarışa grid cezası ile başlayacaklar.

• Bottas yeni içten yanmalı motora geçtiği için 5 sıra, Vettel ile Russell gridin en arkasından başlayacak.

• SineMelawen kullanıcısına yanıt
    Şu an FP1 de en hızlı pilot Bottas, artık Hamilton'a yararı dokunmaz diye 5 sıra geriye ötelemiş olabilirler kendisini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika pistinde AC ile birkaç tur debelendim, 2 dakika civarı oldu. Bazı noktalar çok zevkli ama genelde gıcık bir pist.

Tavsiyem imkanı olan konsol-PC, direksiyon-gamepad-klavye, AC-F1 fark etmez denesin. Yaptığınız hataları sürücüler özellikle antrenman turlarında falan yapınca ne olup ne bittiğini biliyorsunuz, aha bu da benim gibi malmış diyorsunuz

Aslında vakit olsa 50-100 tur dönüp pisti öğrenmek, mini yarışlara katılmak lazım ama iş-güç hayat koşturmacasında zor o işler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 2. antrenman turlarında kawga başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 23 Ekim 2021; 0:37:34 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, baktılar bottas artık ham i sallamiyor bari nasıl geriye düşünsek moduna geçtiler.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Amerika pistini sevmiyorum ben ya. Çok sinir bozucu dönüş yerleri var, hele ki ilk sektör aman aman 😂

• Alonso da motor değiştiriyor. Grid cezası alacak 4.isim.

• Takımların hızları çok yakın duruyor. Umarım çekişmeli bir yarış olur.

• Mercedes sene başından sakladığı hızı açacak galiba bu yarıştan itibaren.

• Serhan Acar'ın midesi kalktı galiba az önce seyircinin Ricciardovari hareketinden sonra :D

(Ayakkabıdan meşrubat içme olayı)

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Yüksek alkollü içecek neyse de birayla da yapılmaz ya o Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

Max çok iyiydi. Umarım yarın da böyle yakın ve heyecanlı bir yarış olur.

• Max müthiş bir tur attı. Ferrari'ler de iyi görüntü verdi. McLaren ile arada çok fark yok. Ferrari - McLaren / Mercedes - RedBull çekişmesi zevkli olacak. Güzel yarış izleyeceğiz gibi duruyor.

• Lewis son turda kaptı kaçtı yapmaya çalıştı, yemedi, son sözü Max söyledi yine

Checo pole bile alabilirdi, en kötü ihtimalle duble şansı olabilirdi, yine olabilir, Red Bull için çok iyi gidiyor Austin GP.

• Tahminim ilk viraj aksiyonlu olur, bu ikisi kaza yaparsa arka taraftakiler de sağa sola uçuşacak kendilerini kurtarmak için, çarşı pazar karışır gibi.

İlk viraj sorunsuz dönülürse Mercedes götürür bence. Öyle bir pist yapmışlar ki sanki Formula arabası değil de böyle aşırı kıvrak araçlar girecek o virajlara. En stabil araç olan Mercedes’ler o durumda çok avantajlı. Yağmur falan olmazsa 90 derece dönüşe tam gaz girse spin atmayacak gibi bir hali var aracın. Diğer hepsinin kontrolü kaybettiğini görürüz gibi yarınki yarışta.

Her türlü sıralama turları bile tatmin etti, aşırı keyifli geçti. Yarın gece yine ekran başında olacağım, şu anda orada olup yerinde izlemek vardı bu yarışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 24 Ekim 2021; 10:8:34 >
  • İlk virajda kesin çarşı pazar karışacak, Perez Max'in, Lec de Ham'in hava koridorundan yararlanirsa baya karışır ortalık 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SineMelawen -- 24 Ekim 2021; 5:5:19 >
  • SineMelawen kullanıcısına yanıt

Bir ihtimal Ham ya da Max iyi kalkış yapamaz diğerlerine geçilirse, ya da Max direk Ham'ın üzerine kapanır viraja baştan önde girerse temiz başlayabilir yarış.

Ama yazarken ben bile inanamadım Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen  Daha arkada Lec var sağlam kasaplardan, Bot var 2 yağmur çiselese fren yapamayıp öndeki birkaç aracı götürme kapasitesi olan, çok eğlenceli olacak çok Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• Son zamanlarda izlediğim en zevkli sıralama turlarıydı.
    Start’ın uzun bir düzlük olması sonucu hava koridoru etkisi yarın olaya renk katacak.
    Umarım ham ve max kaza yapmaz. Daha fazla kaza yapmalarını istemiyorum.
    Ferrarinin rekabeti arttırması da beni memnun ediyor

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.