Şimdi Ara

Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.795
Cevap
19
Favori
71.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hamilton abim benim anladık en iyisinin sal artık şu sporu. Adam tekeline aldı resmen F1'i.

• Ayrton Senna da Silva kullanıcısına yanıt

3 defa daha şampiyon olacak boşuna bekleme...

• Bakalım yarın yarışta kim avantajlı konuma geçecek?
    İlk düzlükte Bottas ve Leclerc, Hamilton ve Verstappen i geçebilecek mi?
    Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SineMelawen -- 8 Mayıs 2021; 22:54:51 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yarın verstappenin iyi değil bak mükemmel derecede kalkması lazım.

Perez ise hayal kırıklığı değil. Redbull'un ikinci koltuğu lanetli. Yazık pitte bakışlarını gördüğümde adama üzülmüştüm. Çok büyük baskı var.

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Sene başında perezi de yiyecekler demiştim. Haklı çıkmaya başladım sanırım. RB bütün her şeyini Max e göre yapıyor. 2.pilotu yedek de farketmez modundalar. Aynı aracı bile vermiyorlar geçen sene söylemişlerdi.

• max mükemmel kalktı

• Şu hamilton itini biri öldürsede kurtulsak. Bu adamı bal kavosina düşürmüşler.

• Ferrari ne yaptı anlamadım Lec öndeydi pitlerden sonra 12 saniye geriye düştü Bottasa karşı.

Mercedes medium lastiklere geçtikten sonra Lewis tur başı 1 saniye almaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 9 Mayıs 2021; 16:52:59 >
  • Bende anlamadım 30 saniye nasıl fark oluştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dismoor -- 9 Mayıs 2021; 16:54:19 >
  • Redbull orta ve sert hamuru çalıştıramiyor

• mercedes biraz daha yakın takip etmeye devam ederse ham'ın aracı hararet yapacak kirli havadan dolayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Redbull orta ve sert hamuru çalıştıramiyor

Mercedes'in soft harici diğer iki lastikte rakibi yok. Bottas da Leclerc ile arayı 12 saniyeden 17 saniyeye çıkardı bu gidişle pite girse bile geri düşmeyecek. Ferrari 3.lüğü eliyle verdi adamlara hem de +12 saniye farkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 9 Mayıs 2021; 17:0:54 >
  • Merco orta ve sert hamuru çok iyi kullanıyor. Ferrari çok büyük salaklık yaptı, Leclerci Bottas ile pite almamakla.

• Verse super yumuşak takmalari lazim

• Mercedes attı zarı olur gibi :)

Bottas baskısı bu taktiği yapmalarını sağlıyor. RedBull ikinci pilotunu oralara sokamadıkça buna maruz kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 9 Mayıs 2021; 17:6:4 >
  • Ferrari’nin ben genel kanının aksine bunu bilerek yaptığını düşünüyorum. Yarış temposunda Mercedes inanılmaz güçlü. Az önce Max’ın da dediği gibi. Bence Ferrari ilk bölümü daha da uzatarak bir nebze 4.lüğü garantilemek istemişte olabilir. Arkada asıl rakip Ricciardo ve Perez çünkü Bottas’ın aksine.
  • Acil pite alması lazım redbull versi

• quote:

Verse super yumuşak takmalari lazim

İçeri almazlar artık. Bottas tampon görevini yerine getiriyor şuan :)

• Super yumuşak ile geçer vers bottası

• quote:

Acil pite alması lazım redbull versi

Hayır alamaz. Eğer girerse bottas tampon görevi görecek.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.