Şimdi Ara

Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.795
Cevap
19
Favori
72.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Brezilya çok değişken hava koşulları ve sprint yarışı olması nedeniyle belirsizliğini koruyor.

Yarışta üst sıralarda DNF olabilir.

Mercedes bu sezonu 2. sırada bitirse de kaybedeceği bir şey yok. Redbull un kaybedeceği çok şey var.

2022 ve sonraki sezonlarda Redbull bu kadar rekabetçi olamayacak.

2022 sezonunda çok şey değişecek.

Araçlar kısalıyor ve daha dar olacak. Takip ve geçiş kolaylaşacak. Kötü yanı araçlar daha ağır olacak.

Redbull bu sezona çok adapte oldu. 2022 de 3. takım konumuna düşecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose Antonio Garcia -- 12 Kasım 2021; 14:10:52 >
  • Söylentiye göre Alfa Romeo, Çinli sürücü Zhau ile anlaşmış. Bakalım açıklanır bu haftasonu.
    Giovinazzi yolcu...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ricciardo'nun önceki yarışta Sainz'e kasten çarpışının ardından bu kez de Bottas'a a spin attırıp yine (kasti değildi ama kontrolsüzceydi) inceleme bile almaması inanılmaz.

Gasly de göz doldurmaya devam ediyor. Hem Mclaren ve Ferrari gibi kendilerine göre güçlü olan rakiplerini sıralama turlarında net bir farkla geçmesi hem de yarıştaki temposuyla Leclerc'e ona yaklaşma fırsatı için bir olasılık bile yaratmaması büyük işti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SineMelawen kullanıcısına yanıt

O konuyla ilgili şöyşe bir tweet gördüm.

Tutkumuz F1twitter
    “🚨FLAŞ! ✍️Çin'de bulunan Alfa Romeo bayisi, Guanyu Zhou transferini duyurdu. 👀Billboard üzerinde ''İlk Çinli F1 pilotu olduğu için Zhou'ya tebrik ederiz'' yazıyormuş. 📸 @SpannersReady”
    https://twitter.com/F1tutkumuz/status/1459133785237241857?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1459133785237241857%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fforum.donanimarsivi.com%2Fmesajlar%2Ff1-degerlendirme-kulubue.54598%2Fpage-156

• Psyduck17 kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de gördüm onu. Bakalım Alfa yapar açıklama gibi geliyor bu haftasonu. Ama Gio gidici bugün baya cesur açıklamalarda bulunmuş...

• Interlagos'ta Merclerin bu kadar hızlı olacağını düşünmemiştim. Lewis bütün hafta redbull bizden hızlı, redbull daha hızlı, redbull en hızlı deyip durdu. 0.4-0.5 saniye daha hızlı ki bu büyük bir fark. Bakalım yarınki sprint neler gösterecek.

Lewis ağladığı her pistte zafere imza atmıştır, yine aynısı olabilir. Net.

Bu arada istikrar abidesi birisi var gözden kaçan: Pierre Gasly.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 13 Kasım 2021; 0:20:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimi sen ne kral adamsın be

twitter
    “Soru: "Kimi ile aynı yarış pistini paylaşmak senin için ne ifade ediyor? Schumacher: "Maalesef onunla pek fazla savaşamadım, ona karşı yarışabilme şansına sahip olmayı çok isterdim." Raikkonen: "Bazı yarışlarda yavaşlarım ve birlikte yarışırız." #F1 #Formula1 #BrazilGP”
    https://mobile.twitter.com/motorsportcomtr/status/1459071052454281220

• Lewis'e sıralama turlarından diskalifiye cezası gelme durumu var

• Uyuyakaldim, neler olmuş? Lewis drs ihlali nedeniyle diskalifiye edilme riskiyle karşı karşıya. Nasıl drs ihlali yapti bu adam? Hayır acemi de değil yani?
    Fia kararı sabaha bırakmış. Ne saçma işler dönüyor gene?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SineMelawen -- 13 Kasım 2021; 4:1:39 >

Drs uzunluğu ile alakalıymış. Ama fianın merc aleyhine karar vereceğini sanmıyorum. Diskalifiye edilmeyecektir.

Hamilton incelemesinde karar sabaha ertelendi! (motorsport.com)

Aynı zamanda max de inceleme altında. Ona bir ceza verilebilir.

Verstappen de inceleme altına alındı! (motorsport.com)

max şampiyon olsun diye türlü oyunlar oynuyorlar...

tr.motorsport.com
    Red Bull, sıralama turları öncesinde Mercedes hakkında FIA ile görüşmüş
    https://tr.motorsport.com/f1/news/red-bull-siralama-turlari-%C3%B6ncesinde-mercedesle-ilgili-fia-ile-gorusmus/6776256/

redbull algı ile yarışı kazanmaya çalışıyor... yavaş kalınca hemen şikayet edip ağlıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugah6aiw -- 13 Kasım 2021; 11:8:44 >
  • Ulan tam komedi:

https://mobile.twitter.com/F1tutkumuz/status/1459400770768588800

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ham zaten 5 sıra ceza alacaktı,şimdi hafifletici sebepler bulup en fazla 10 sıra verirler.Tabi merco dışındaki bir pilot yapsaydı 5 dakikada karar verip pit-lane start yaptırırlardı.

Max'e de kınama veya 5 sıra verirler.

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt

Çok haklısın. Aynı mercedesin, redbullu şikayet etmesi gibi. Aynı oyunu oynuyorlar. Adi redbull nasıl yaparlar bunu? Mercedes ne güzel regülasyon dışı kanatla yarışıyordu. Susup yenilmeyi beklemeleri lazımdı.

Aynen öyle, hala ses seda yok sanırım.

Bu da maxin videosu. Muhtemelen sıralamada arka kanatla ilgili bir şeylerden şüphelenip gidip baktı.

Max Verstappen inspecting Lewis Hamilton’s rear wing - Interlagos 2021 Qualifying - YouTube

Gördüm ama ellemek yasakmış 😀

Parc Ferme ye göre yasak. Ancak sezon sonu gelmiş, bu tür séylere ceza çikmamasi gerekir.

• Max’ın yaptığı tamamen lüzumsuzluk olmuş. Horner zaten rakibinin en ufak bir açığını bulunca pitbul gibi yapışıyor boğazına, sen işini yap gerisine karışma. Umarım gereksiz bir ceza çıkmaz buna.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.