Şimdi Ara

Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.795
Cevap
19
Favori
71.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu okuyan da max in arabasında diğer arabanın üstüne çık düğmesi vardı, ona bastı zannedecek. Hamilton Max i yol dışında itmek için sıkıştırdı. Sıkıştırmaya karşı Max geri adım atmayınca tekerlek tekerlek üzerine geldi ve max in arabası havalandı. Bugüne kadar Hamilton pek çok sürücüyü sıkıştırıp yol dışında attı, kaza yapmalarına, yarış dışı kalmalarına sebep oldu. En sonunda Hamiltona hak ettiği gibi cevap verecek bir pilotun F1 de olması çok iyi oldu.

Ben Hamilton kadar bencil bir pilot görmedim. Adam Mercedes ile 7 yılda 6 defa şampiyon oldu, bir defa Rosberg şampiyon oldu. O yıl Rosberg e yapmadığı pislik kalmadı. Bu yıl da Russell gelmesin, Bottas ile devam edilsin diye yapmadığı 3 kağıt kalmadı. Tabii Bottas dişine göre. Vur kafasına al ekmeğini şeklinde bir tip. Russell ile öyle olmayacağını çok iyi biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 13 Eylül 2021; 17:23:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

Bunu okuyan da max in arabasında diğer arabanın üstüne çık düğmesi vardı, ona bastı zannedecek. Hamilton Max i yol dışında itmek için sıkıştırdı. Sıkıştırmaya karşı Max geri adım atmayınca tekerlek tekerlek üzerine geldi ve max in arabası havalandı. Bugüne kadar Hamilton pek çok sürücüyü sıkıştırıp yol dışında attı, kaza yapmalarına, yarış dışı kalmalarına sebep oldu. En sonunda Hamiltona hak ettiği gibi cevap verecek bir pilotun F1 de olması çok iyi oldu.

Ben Hamilton kadar bencil bir pilot görmedim. Adam Mercedes ile 7 yılda 6 defa şampiyon oldu, bir defa Rosberg şampiyon oldu. O yıl Rosberg e yapmadığı pislik kalmadı. Bu yıl da Russell gelmesin, Bottas ile devam edilsin diye yapmadığı 3 kağıt kalmadı. Tabii Bottas dişine göre. Vur kafasına al ekmeğini şeklinde bir tip. Russell ile öyle olmayacağını çok iyi biliyor.
    Harika analiz

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt

şakaysa komik, değilse daha komik. gören de arabayı vinçle kaldırıp üzerine attı sanacak.

• Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen

• Bu olayın tersi olsaydı, yani Max Hamilton'ı sıkıştırsaydı, Hamilton da Max'in üstüne çıksaydı, bu defa da Max'e Hamilton'ı pist dışına çıkmaya zorladın diye ceza verirlerdi. Çünkü FIA art niyetli maalesef. Zaten art niyetli oldukları İngiltere yarışında Hamilton'a verdikleri ödül gibi 10 saniye cezadan belliydi.

• coolman7 C kullanıcısına yanıt

Levis pit yolundan devam ediyor yola çıkacak Max malı üzerine kırdı... resmen tepesine çıktı... daha öncede benzeri davranışı olmuştu... bence bunu bir defa daha yapar...

• Psyduck17 kullanıcısına yanıt

MAX HANZOsu resmen Levis'in yarışını sabote etti... kasten yaptı...

kesinlikle haklısın. arabayı alıp üzerine fırlattı resmen. hatta gidip tekme de attı. ben gördüm. küfür de etmiş.

gördüğünü anlamaktan acizsin... yarışı canlı izlemek var webten fotolara bakmak var... 2. kaza bu... Max 2. kazaya sebeb oldu...

Evet haklısın hep maxin suçu. Hamilton kral, max çöp. Hep max kaza yaptırdı. Üstüne çıktı adamın. Her yarış aynı şey. En sonunda arabayı da attı üstüne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psyduck17 -- 13 Eylül 2021; 23:50:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    O yüzden mi Mercedes bu yıl tırım tırım tırsıyor Max'den? Geçen yarış en hızlı turdan gelecek 1 puanı bile Hamilton yerine Bottas'ın almasını istemediler. Çünkü sezon sonunda 1 puanın bile çok önemi olacak. Max o kadar mal ve kalitesiz olsaydı Mercedes takımı bu kadar tırsar ve 1 puanın hesabını yapar mıydı?

sana hak veriyorum onu bile anlamıyorsun Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

İngiliz medyası bile %60 hamilton kusurlu diyor. Silverstone'da max'in çizgisine girdiği için kaza oldu,o yüzden ceza aldı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Airbus A350 XWB -- 14 Eylül 2021; 10:12:2 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Kasten dediğin şey Hamilton un Max e yapıp yarış dışına itttiğidir. Öldürmeye yönelik harekette tam olarak o dur. Burada maxe alan bırakmayan kendisi. Ki arkadan gelip avantajlı olan maxti. Şu yarışı fanboyluğu bırakarak izleyin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @NaturalBornKillaz @theKing__2K

arkadaş troll. her hafta gelip başka başka trollükler yapıyor. küfür ettirip banlattırmaya çalışıyor. sonra da mesajları siliniyor. 2020 konusunda da vardı. bir hafta hamiltona çöp diyordu, bir hafta hamilton en iyisi diyordu. ya benim yaptığım gibi dalga geçin, ya da akıl sağlığınız için hiç mesaj yazmayın. Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

troll kim ortada redbull tapıcısı... Max geçmek yerine tepesine çıktı... Mercedes Levis bırakacak diye tırsıyor tırsarsa...

• o geçmişte kaldı bitti... hala eskiyi takıyorsun çünkü son yarışta tek suçlu Max...

Hamilton zaten emekli olacak 1-2 yıla kadar. O yüzden Mercedes Russell'ı takıma transfer edip Bottas'ı gönderdi. Hamilton da emekli olana kadar kazanabildiğim kadar çok şampiyonluk kazanayım derdinde.

ben ne redbullu tutuyorum, ne mercedesi. o yüzden bu söylediklerini hiç kâale almıyorum. ayrıca senin yazıp yazıp sildiğin mesajları da hatırlıyorum. milleti birbirine düşürmek için her hafta nabza göre şerbet yorumlar atıyorsun ortaya. Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.