Şimdi Ara

Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.795
Cevap
19
Favori
72.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ah be Max bırak geçsin. Ceza gelecek şimdi.
  • Hamilton ı hiç sevmem ama vers yaptığı iş değil gerçekten. Araçlardaki önlemler olmasa Hamilton ölürdü büyük ihtimalle.
  • sanryco kullanıcısına yanıt
    Öyle ya da böle dedi resmen. Alan bırakmadı bana diyor Max. Yayın gitti benim anlamadım
  • s sport patlayacak zamanı bulduFormula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen 

• Formula 1 2021 Sezonu - 2021 Dünya Şampiyonu Max Verstappen
  • Ferrari eşşek resmen
  • Max: Bana hiç alan bırakmadı.
  • Bottas alır gibi.

• Bottas her türlü geçecek Leclerc'i. Ferrari motor gücü isteyen bu piste Mercedes motorlu araçlarla savaşamaz.

• Şimdi göreceğiz Bottas mı Perez mi
  • Bottas podyuma attı kendini şimdiden. Kral be
  • Ferrariye buda koymuyorsa ne koysun bilmiyorumki, ham ve vet in olmadığı yerde podyum bile yapamadığın evinde ne diye yarışıyonki

• Okkalı ceza yemen dileğiyle Verstappen. Çirkef herif, temiz yaristan bahsediyor birde.
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt

evet halo olmasaydı dediğin gibi büyük ihtimal ile kafası kırılırdı.

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt

Olur böyle zamanlar, çok uzun yıllar boyunca kazanamadıkları zamanlar da oldu.

İki aracın da Monza’da kaza yapıp, yarış dışı kalmasından iyidir.

• McLaren şov yaptı resmen
  • krstarica kullanıcısına yanıt
    Hamiltona diyecen sen onu. Daha önce ki yaptıklarına saysın. FIA zaten yeterince kolluyor Hamiltonu. Tasalanma
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    burada hatalı olan Hamilton. Ama içimin yağları eridi. İlk defa bir kazadan zararlı çıkan Hamilton oldu. Şimdiye kadar pek çok sürücüye alan bırakmayıp yolun dışına itip kazançlı çıkmış hiç ceza da almamıştı. Bu çok iyi oldu. Kendisi Verstappen'e alan bırakmadı, yolun dışına çıkartmaya çalıştı. Yolun dışına çıkartmayı da başardı ama döndü dolaştı, yol dışına çıkarttığı Verstappen kendisine de çarptı. Mercedes'in daha hızlı olduğu pistte puan farkını kapatamadı. Üstelik sprint yarışından dolayı Verstappen'in 2 puan daha gerisine düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 12 Eylül 2021; 18:19:16 >
  • Hamilton yapinca , voo voo diye kükruyorsunuz, Max yapınca "harika yariş". Tabi, tabii, evet.

Sizden zaten adalet beklentisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 12 Eylül 2021; 19:44:11 >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.