Şimdi Ara

FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.613
Cevap
15
Favori
37.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Redbull yerinde olsam, Albon'u sezon sonu şutlar, yerine de harakterini ve kişiliğini sevmiyor olsam da Perez'i alır koyarım.

Albon inanılmaz kötü bir pilot. Pilotajı çok kötü. Yetenek eksikliğini falan geçtim, adamın pilotajı yok yani bildiğin.

• Ben de Red Bull'un Albon ısrarını anlayamıyorum. Grid üzerinde Albon'dan iyi iş çıkartacak çok fazla pilot var. Perez, Hulkenberg, Ocon, Norris aklıma ilk gelen isimler.

• Şükür podyum geldi

Bunun için podyumu parselleysen isimlerin birinin sorun yaşaması gerekiyordu ve oda oldu.Bi yandan da norris in yarış dışı kalması ric in işine yaradı yoksa normal şartlarda perez geçecekti.Yalnız güvenlik aracından sonra perez hemen geçip 3.lüğü alır diyordum ama nedense yaklaşamadı ve renonun işine geldi.Ocon da yarışı bitirse iyi olacaktı ama ne olursa olsun yetersiz bir pilot bence,yerine hulk gelse tekrar çok iyi olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bottas'a ne oldu arkadaşlar liderdi, bi tuvalete girdim adam out olmuş. Tekrarını da göstermedi hiç, kaza filan mı yaptı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dik Otur

Bottas'a ne oldu arkadaşlar liderdi, bi tuvalete girdim adam out olmuş. Tekrarını da göstermedi hiç, kaza filan mı yaptı?

Aküsünü bozmuşlar.

• İstanbul trafiğinde kvyata yaptığını birine yapsa yemediği dayak türü kalmazdı FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.Hamilton -- 11 Ekim 2020; 18:32:7 >
  • Albon,Red Bull ortağının hemşerisi olduğu için şutlanması zor maalesef.

• Schumi hala en iyisi

FORMULA 1 2020 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon!

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Schumi hala en iyisi

Hamilton 2020 şampiyonluğu ile 7 oluyor. Bu listeye 6 yazmak pek mantıklı değil bence :)

• delpieroalk kullanıcısına yanıt
    grafik okumada sıkıntımız var sanırım. galibiyet sayılarına bakılarak elde edilen sonuç. dipnot geçmeye gerek görmemiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

grafik okumada sıkıntımız var sanırım. galibiyet sayılarına bakılarak elde edilen sonuç. dipnot geçmeye gerek görmemiştim.

Grafik okumakla ilgili bir sorunum yok, geleceğe atıf yapıyorum. Bu itici ve negatif cümlenize anlam veremedim.

• Yalnız Russell, Albon'ı çok övüyor. onun yetenekleri tartışılmaz. Redbull da ona bir şey oldu-oluyor-bir yer de sorun var diyor. bakalım.

• Red Bull’a gelenlere bir haller oluyor. Gasly de öyleydi. Yüksek baskıyı mı kaldıramıyorlar acaba. Kötü pilot olduklarını düşünmüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Müthiş haber. Yarış şifresiz verilecek...

https://twitter.com/F1tutkumuz/status/1318961652549767169

• MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt

Prost ta hakikaten ilginç bir yetenek var. 88-89 sezonlarında Senna pole pozisyonunda bariz üstün. Ancak yarış galibiyetinde 14-11 Senna üstünken en hızlı turda Prost 10-5 üstünlüğü var. Prost un Yarış içinde aracı en iyi hazırlayan ve kullanan pilot olduğunu düşünüyorum. Ancak bugün bu ikili her yeri sensor olan 2020 araçlarında yarışsa Senna ciddi üstün gelirdi bence. Bu araçlarda Senna muhtemelen pole vermezdi prost a. Yarış içinde kalanı sensorler ve mühendisler hallettiği için prost un o yeteneği bugün işlevsiz kalırdı.

• https://twitter.com/F1tutkumuz/status/1320283443771674625

Bu motor dondurma olayı saçma değil mi ya? Mercedes de işine geliyor diye destek olmuş. Red Bull da çekiliyorsa çekilsin. Süper Ligde ligden çekiliriz diyen takımlara döndüler iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 25 Ekim 2020; 13:24:42 >
  • Hangi lanet kanalda bu yarış? Sıramalar canlı verilmedi. Yarış programda yok?

• lazloo kullanıcısına yanıt

S Sport 2 ve S Sport Plus da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 25 Ekim 2020; 16:4:41 >
  • Harika, inanılmaz ve efsane ilk turlardan sonra yarış durağana bağladı ve Hamilton hak ederek kazandı. Leclerc muazzam iş yaptı, keza Raikkonen'in de ilk turu efsaneydi. Raikkonen'in ilk turunun ekrana getirilmemesi de hayal kırıklığı yaşattı dersem yanlış olmaz sanırım.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.