Şimdi Ara

FORMULA 1 2019 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
14
Favori
24.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ferrari artık Leclerce ağırlık vermeli. Vettelin 1 senesi daha var aman diyelim uzatmasınlar. İtalyanlar umarım lobi yapar da 2020 sonrası Vetteli görmeyiz.

Yeni kral Charles Leclerc!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leclerc'ta çelik gibi sinir varmış maşallah 53 tur boyunca ensesinde Mercedes ile yarıştı. Helal olsun, önümüzdeki yıllarda mutlaka şampiyonluk alacaktır. Yürüyedur çocuk.
  • Vettel yine muazzam derecede kötüydü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Leclerc geliyo

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erwin -- 8 Eylül 2019; 18:19:24 >
  • Vettel'in son 1 yılda yaşadığı çöküşü tarif etmek zor. Resmen düzenli olarak spin atıyor, bugünkünde bir mücadele içinde bile değildi. Bir de trafiğe bakmadan piste dalıp ön kanadını kırdı, normalde en geriye düşmeyecekti. Ayrıca puan mücadelesi vermesi gerekirdi ama orta grupla farkı kapatamadı bile. Mental olarak bitmiş iyice.

Leclerc'e diyecek bir şey yok, yarım senede 1. pilotluğu alacak düzeye geldi, Hamilton'a harika savunma yaptı, sert lastikle çok iyi turlar attı.

Renaultları pek göremedik ama bu hafta sonu çok iyilerdi, umarım böyle devam edebilirler. Sainz yine iyiyken pit ekibinin hatası muhtemel puanlardan oldu, Perez de son dönemde çıkışta. Haas ise yarış içinde Williams'a rakip olacak kadar düşecek böyle giderse.

Bu arada yarış sonu röportajlar seremoni sonrası yapılırken daha iyiydi, böyle oldu bittiye getiriliyor. Özellikle Monza'daki o binlerce kişinin konuşan pilota göre olumlu veya olumsuz uğultularını dinlemek güzel oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franz392 -- 8 Eylül 2019; 18:30:40 >

• Vettel'in devri geçti artık. Beyefendiye en hızlı aracı vereceksiniz, polden başlayacak ve kimseyi geçmek zorunda olmadan 1. olacak anca öyle. Hani Hamilton da en hızlı aracı kullanıyor yıllardır ama adam efsane olduğunu gerektiğinde baskı uygulamasıyla, baskı altında tekrar tekrar aynı performansta turlar atabilmesiyle, aracı ve lastikleri koruyabilmesiyle gösteriyor.

Leclerc'e helal olsun. Avusturya'dan sonra inanılmaz geliştirdi kendini. Max ile yaşadığı olay çok iyi ders oldu ona. Yarış kazanmasının yanında sıralamalarda da Vettel'i madara ediyor kaç seferdir. Keşke seneye Vettel yerine Alonso gelse. Hem Leclerc'e tecrübesiyle çok yardımcı olur hem de kralı bir kez daha Ferrari'de görürüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe tekrarını nasıl izleyebilirim?
  • Ben seneye leclerc max ıkılısı olsun isterim ferraride

• Vettel'den geçmiş artık. Leclerc büyük iş yaptı bugün, Schumacher gibi yarış çıkarttı. Avusturya ders olmuş belli ki.

• Vettel için geçen yıl söylediklerim bu yıl için hafif bile kalmış oldu. Bu adam Bottas gibi memur yada yastık rolüde oynayamaz, buna ne egosu ne de mevcut formu izin vermez. Bekle ki beyimiz kendini gününde hissetsin, 6 yarışın 1 inde iyi iş çıkarsın. Bu formla Ferrari koltuğunu daha fazla taşıyamaz. Bana kalsaydı kimi'nin yerine geçen yıl sezon arasında getirirdim Leclerc'i. Ve yine bana kalsa bu sezon sonunda tazminatını verir şutlarım Vettel'i.

Leclerc'e gelirsek, yarışın sonuna kadar sırtında Mercedes'in kırbacını taşıyarak iki Mercedes pilotunuda yıldırarak son zamanların en iyi direnişini gerçekleştirdi. Mercedes'e sağlam bir sille attı. Yağmur duasına çıkmış olan Mercedes fanlarınada selam olsun.

quote:

Toto Wolff: 'Ne yapacaklardı, Monza'da Leclerc'e 5 sn ceza mı vereceklerdi? O zaman pisti terk etmek için polis eskortuna ihtiyaç duyarlardı.'

Bunu söylecek son adam Toto olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 8 Eylül 2019; 18:46:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EBF85AD14

Vettel'in devri geçti artık. Beyefendiye en hızlı aracı vereceksiniz, polden başlayacak ve kimseyi geçmek zorunda olmadan 1. olacak anca öyle. Hani Hamilton da en hızlı aracı kullanıyor yıllardır ama adam efsane olduğunu gerektiğinde baskı uygulamasıyla, baskı altında tekrar tekrar aynı performansta turlar atabilmesiyle, aracı ve lastikleri koruyabilmesiyle gösteriyor.

Leclerc'e helal olsun. Avusturya'dan sonra inanılmaz geliştirdi kendini. Max ile yaşadığı olay çok iyi ders oldu ona. Yarış kazanmasının yanında sıralamalarda da Vettel'i madara ediyor kaç seferdir. Keşke seneye Vettel yerine Alonso gelse. Hem Leclerc'e tecrübesiyle çok yardımcı olur hem de kralı bir kez daha Ferrari'de görürüz.
    Ne alonsosu be... adam gelip yine takimi etrafinda toplamaya calisacak, yazik edecek leclerc'e.
    Turturmussunuz bi alonso. Umarim bir daha f1 de bile gormeyiz onu..

Ben 1 sene daha vettel ile devam edip mick schumacher i takima getirebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 8 Eylül 2019; 18:32:32 >

• Bu arada Stroll'un Vettel'e kayması ama kendisinin de aynı haltı yemesi çok komikti. "idiot gibi yola çıktı" deyip de 2 saniye sonra aynısını senin yapman...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SxDark

Ben seneye leclerc max ıkılısı olsun isterim ferraride
    Verstappen fanı olarak hayatta isteyeceğim son şey. Daha 2 ay olmadı ferrariciler sosyal medyada her yerde max'a küfrettiler bela okudular macaristan yarışından sonra dalga geçtiler zaten kendisininde gidiceğini düşünmüyorum kendisini mercedes pilotu olarak görmek istiyordur. umarım ferrari harici iyi olan bir takıma giderde ferraricileri ezmeye devam eder adam gibi adam Verstappen
  • 9 sene bekledik bu zafer için. Helal olsun sana genç adam. Seneye hak ettiği aracı sunmalı Ferrari. Kaç senedir boynumuz bükük.

• quote:

Orijinalden alıntı: SxDark

Ben seneye leclerc max ıkılısı olsun isterim ferraride
    Bir koltuğa iki karpuz sığmaz. Max karakterinde bir elemanı Ferrari koltuğunda görmek istemem. Umarım karakteri gibi kariyeride Alonso'ya benzer. Mercedes'e zaten gidemez Bottas gibi bir yastık varken, Hamilton kardeşimizin rahatını bozacaklarını sanmıyorum. Yaklaşık bir 2-3 yıl daha Redbull'a ve Honda motoruna mahkum olacak Verstappen.

Şuan Leclerc'in yanına kimleri görmek isterdim; Sırasıyla C.Sainz - L.Norris. - A.Giovinazzi

Alonso kıvamında tecrübeli isimlerin pek getirisi olacağınıda düşünmüyorum, çünkü Ferrari'deki ana problem mühendislerde. Yukarıdaki isimlerden biri olmayacaksa Vettel'e sabretmek yine en doğru yol bence.

• Ferrarinin politikası leclercin yanına gelecek ismi belirleyecek. Leclercle eş değer bir isim olsun ikisi kapışsın derlerse Max olur. Ama leclerc bir numara olacak yanına barichello massa tarzı bir rol olacak pilot olsun derlerse tercih edilecek ilk isim giovinazzi olur. Gio hem gelişen bir isim hemde İtalyan olmasıyla bizim evlat kategorisinden koltuğa geçer vettel sonrası. Leclercin yakaladığı bu hava sonrası Maxın Ferrariye geleceğini düşünmüyorum. Gölgede kalmak istemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: TUNÇBİLEK

Leclerc'ta çelik gibi sinir varmış maşallah 53 tur boyunca ensesinde Mercedes ile yarıştı. Helal olsun, önümüzdeki yıllarda mutlaka şampiyonluk alacaktır. Yürüyedur çocuk.
    Stresten önümde duran tepsideki yemeği yemeye unutmuşum. Buz gibi olduktan sonra fark ettim. Yarım saniyenin altına düştükçe tırnak mırnak kalmadı bende.

• Balonso sevdasından vazgeçin.Adam iyi pilot fakat çocuk gibi herşey benim dünya benim etrafımda dönsün havasında.zaten ferrari’ye dönmesi imkansız tek açık kapısı mclaren umarım onlarda öyle bir hata yapmaz.artık şu eskiler geri dönmesin var olan eskilerde bıraksınlar.
    Lec,Ver,Nor,Saı,Alb bunlar birbiriyle yarışsınlar artık.

• 2021'de

Mercedes Max'i alacaktır. Yanına da büyük ihtimal Ocon'u koyarlar.

Ferrari'ye gelişimine göre ya Mick Schumacher gelir yada büyük bir sürprizle Mercedes'ten ayrılan Hamilton geçer. (Hamilton Ferrari'de şampiyon olmak istiyor bu sır değil)

Vettel eğer kalırsa Merso'ya gitme ihtimali olur, yada Redbull'a.

Bottas'da şansı olursa Redbulla geçer yada Kimi bırakırsa Alfa Romeo onu kapacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.