Şimdi Ara

FORMULA 1 2019 Sezonu Bitti | Hamilton ve Mercedes Şampiyon! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
14
Favori
24.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tivibu aldık sspordan formula 1 izleyelim diye maç saatinde yarışı vermiyormus ne yapacağız var mı bir önerisi tavsiyesi olan PM den yazarsanız sevinirim arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıldız yargı dağıtır yine
  • aviator_ kullanıcısına yanıt
    keşke ssport plus alsaydınız hem daha ucuz hem de reklamsız, sözleşme yoksa iptal edin veya cayma hakkı varsa kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviator_

Tivibu aldık sspordan formula 1 izleyelim diye maç saatinde yarışı vermiyormus ne yapacağız var mı bir önerisi tavsiyesi olan PM den yazarsanız sevinirim arkadaşlar
    Veriyor hocam nasıl vermiyor? Ben iki senedir S-Spor'dan izliyorum tivibu üzerinden.
  • Hocam yayın akışını kontrol ettiğimde 1 Eylül Pazar günü saat 16 da Everton-wolverhapton maçı görünüyor Formula 1 ise saat 22 de o yüzden sordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam yayın akışını kontrol ettiğimde 1 Eylül Pazar günü saat 16 da Everton-wolverhapton maçı görünüyor Formula 1 ise saat 22 de o yüzden sordum
    Ben canlı olarak izledim o yarışı. Eğer S-Sport'da maç olursa yarış Tivibu Spor 3'de yayınlanıyor. Gönlünüz ferah olsun yani.
  • Hocam süpersin ya bu güzel haber için teşekkür ederim.

• quote:

Hocam süpersin ya bu güzel haber için teşekkür ederim.
    Rica ederim hocam, hayırlı olsun. Keyifli seyirler şimdiden
  • Son gelen haberlere göre, Almanya 2020 takviminde yok, Vietnam ve Hollanda takvime eklendi. Böylece 2020 sezonu 22 yarıştan oluşacak.

Mercedes, Bottas'ın kontratını 2020 sezonu sonuna kadar uzattı. Böylece önümüzdeki sezon da Bottas, Mercedes'te yarışacak. Bu haber Bottas için mi yoksa Hamilton için mi daha iyi haber bilemedim. Mercedes'ten Hamilton'u zorlayabilecek bir pilot getirmesini beklerdim ben önümüzdeki sezon için.

Esteban Ocon ise 2020 sezonundan itibaren Renault ile yarışacak. Hulkenberg'in ise Haas ile anlaşması bekleniyormuş. Muhtemelen Grosjean Haas'tan ayrılan isim olacak.
  • Sıralama kaçta arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hhuctas

Sıralama kaçta arkadaşlar
    saat 16'da

Hamilton p3 de kaza yapmış, yetişemeye bilirmiş sıralamalara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bostik

saat 16'da

Hamilton p3 de kaza yapmış, yetişemeye bilirmiş sıralamalara

Alıntıları Göster
    Birşey olmaz ona 9 canlı itici yalancı tip.
  • Merdeces takımı ne kadar pit üzerinde dansözlük yapsa da ferrari 1 2.
  • Aylar sonra Ferrari 1-2. Bu sefer galibiyet şart artık.
  • Bugün F2 yarışında çok ciddi bir kaza yaşanmıştı. Maalesef kazaya karışanlardan biri olan 22 yaşındaki Anthoine Hubert hayatını kaybetmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 31 Ağustos 2019; 20:19:26 >
  • Sercann35 kullanıcısına yanıt
    Seyirci kamerası var gercekten inanılmaz hızla vuruyor. Allah rahmet eylesin.

• Hubert'in geleceği parlaktı. F2'deki en iyi 3 çaylaktan biri olarak bakılıyordu, Renault altyapısındaydı ve birkaç seneye Renault F1 takımına çıkabilir gözüyle bakılıyordu. Sanırım aracın kokpit kısmı direk olarak diğer araca vuruyor. Gerçekten çok feci bir ölüm. Allah kimseye böyle feci bir ölüm yaşatmasın.
  • Ferrari için yarış şimdilik kontrol altında fakat sert hamurlara geçtikten sonra Mercedes’in temposu arttı. Yarış sonlarına doğru Hamilton galibiyet için savaşabilir.

• beyler yıllardır F1 izlerim sıkı takipçi değilim ama pilotları takımları falan bilirim. yarışları canlı izlemesemde kim kazandı ne yaptı bakarım vs.

şimdi şu konuyu bana tam aydınlatcak biri var mı .

mesela ferraride vettel ve leclerc'a pite girecekleri zamanı vs taktikleri söyleyen kişiler aynı kişiler mi yoksa her sürücünün kulağına taktik veren kişile farklı mı ? bu durumda taktik için bir sürücüyü feda ettikleri oluyor mu.

mesela eskiden schumacher barrichello ikilisinde, schumacher daha öncelikli gibiydi. ama diğer pilot bunu niye kabul etsin böyle bir şey varsa. sonuçta oda yarışı kazanacak belki kimse karışmasa.

bu konuda kafam çok karışık.

ben bunu yazarken vettel'e leclerc geçsin diye yol vermesini söylediler
  • Ferrari Vettel'i çok erken pite alarak yine hata yaptı. Avantajlı durumdayken niye Mercedes'in hamlesini beklemiyorsunuz ki. Vettel, lastiklerim dayanmayacak dediğinde bile dikkate almayıp geçildikten sonra neyse en hızlı tura oynayıp 1 puan alalım kafasıyla iş işten geçtikten sonra pite çağırdılar. Bu arada geçiş emri verdikleri yer bile saçmaydı, fark bir anda eridi o sırada. Neyse ki Leclerk bu hafta sonu çok motive ve Vettel'in Hamilton'a kolayca geçilmemesiyle birlikte ilk zaferini kazandı. Yalnız Mercedes'in dayanıklılığı ve lastik kullanımı da kitaplara konu olacak cinsten, az kalsın yetişiyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franz392 -- 1 Eylül 2019; 17:44:35 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.