Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

FORMULA 1 2018 Sezonu | 23-25 Kasım Abu Dhabi GP'si | Hamilton ve Mercedes Şampiyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
661
Cevap
13
Favori
28.045
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Formula 1 >> FORMULA 1 2018 Sezonu | 23-25 Kasım Abu Dhabi GP'si | Hamilton ve Mercedes Şampiyon
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1067 Mesaj
      28 Ekim 2018 23:15:35

Ferrari ve Vettelin son yarışlardaki hataları olmasa ya çok az fark vardı ya da öndeydi.

Ben gidip spin at demedim Vettele

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      baltalı-katil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      368 Mesaj
      28 Ekim 2018 23:20:35

en belirgin spin nedeni hamilton denen gündüz feneri çarpıp spin attırmıştı... siz nedense bu tarz anları hiç görmüyorsunuz...
      |
      |
      TechnoKolik199 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      101 Mesaj
      29 Ekim 2018 00:35:40
      Red Bull'un Ricciardo'yu sabote edecek kadar düşmesi iğrenç. Tesadüf falan değil bu kadarı. Aptalca zorladılar, pite girse bile her türlü 3. olup podyuma girecekti (belki yine motoru bitecekti ama ihtimal daha düşük olurdu). Starttaki hatası hariç gayet iyi bir yarış çıkarmıştı ama yine eli boş döndü.

Verstappen ve Vettel ise kusursuzdu. Alonso'nun yine şanssızca yarış dışı kalması ve tüm zamanların en çok tur tamamlayan pilotu ünvanını kazanamayacak olması üzücü oldu. Hamilton'ı sevmem ama hak etmişti zaten, yalnız podyum dışında kalması da hoşuma gitmedi değil Bu arada Carmen Anthem dururken dj getirerek podyumu gece kulübüne çevirip saçma şeyler çalma işi de rezalet.
      |
      |

• Binbaşı
      1129 Mesaj
      29 Ekim 2018 10:00:53

Monza'daki spinde belirtmiştim. Vettel kerblerden Hamilton'a zıpladı ama huylu huyundan vazgeçmezmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      baltalı-katil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

F O R E V E R
      L E W I S H A M I L T O N
    • Yüzbaşı
      368 Mesaj
      29 Ekim 2018 11:47:50

hamilton Vettele çarpıp spin attırdı Vettel spin attığında çarpıp kaçan kim oluyor hamilton... kalleşçe hilelerle şampiyon olan hamilton ve mercedes iyice yüzsüzleşti...
      |
      |
      MichaelTownley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1129 Mesaj
      30 Ekim 2018 21:10:29
      Mesajları silmişler

|
      |

F O R E V E R
    • Binbaşı
      1129 Mesaj
      30 Ekim 2018 22:38:33
      Red Bull'dan Ricciardo: Bu araç kesinlikle lanetli!

|
      |

F O R E V E R
    • Er
      3 Mesaj
      31 Ekim 2018 19:04:12
      Hamilton bu sene resmen kusursuzdu. Fazlasıyla hak etti şampiyon olmayı. Kalan iki yarışta Mercedes'in Bottas'ı ön plana çıkaracağını düşünüyorum. Pilotlar şampiyonasındaki yerini koruması şart.

• Yarbay
      3354 Mesaj
      02 Kasım 2018 17:20:43
      quote:

Orijinalden alıntı: SerGTheGreat

Hamilton bu sene resmen kusursuzdu. Fazlasıyla hak etti şampiyon olmayı. Kalan iki yarışta Mercedes'in Bottas'ı ön plana çıkaracağını düşünüyorum. Pilotlar şampiyonasındaki yerini koruması şart.
      Katılıyorum. Bu sene ekstra bir istikrarlıydı. Geçen yıl 4.viteste şampiyon olmuştu, bu yıl Ferrari biraz daha yaklaşınca vitesi 5 e attı. Hamilton'ı tebrik ederim. Bu performansla devam ederse M.S rekorlarını kırabilir.

Sezonun en büyük kırılım noktalarından birisi Mercedes'in Monza zaferiydi. Monzadan sonra pekde bir umut kalmadı. Kalan umutlarıda Singapur'da tamamen yok etti Ferrari. Geçen yıla oranla baya ilerleme katettik ama bu yılda olmadı. Gerek pit duvarı gereksede Vettel'in hataları onlarca puanın uçmasına sebep oldu. Bugün Mercedes'i yenmek istiyorsa Ferrari sıfıra yakın hatayla yarışmak zorunda. En azından Mercedes'den daha az hata yapmalı. Bu bile rekabeti son yarışlara taşımaya yeter.(şampiyon olmak için yeterli demiyorum.)

Bu yıl ki pit duvarı tarafından yapılan hatalar ise şaşkınlık verici hatalardı. Kimi'nin aracına yeterli benzin konmaması. Sıralama turlarındaki yanlış lastik seçimleri. Yarış içerisindeki hatalı pitstoplar vs. vs. vs.

Birde bunların yanına engel olamayacağınız iklim koşulları, üçüncü şahıs hataları(diğer pilotların ferrari araçları ile temasları) ve FIA'nın eleştirilen kararlarıda eklenince sonuç kaçınılmaz oluyor.

Vettel'le Hamilton'ı kıyasladığımda psikolojik olarak Hamilton'la kesinlikle savaşamayan bir Vettel var. Ve psikolojik savaşda performansı en çok dalgalanan isim, doğal olarak gene Vettel oluyor. Önümüzdeki yıl Vettel için dönüm noktası olacak.

Yine de düşünmeden edemiyorum bu sezon için Hamilton ve Vettel farklı koltuklarda olsa idi Ferrari pit duvarına rağmen şampiyon bu kadar erken belirlenir miydi?

• Yüzbaşı
      368 Mesaj
      02 Kasım 2018 19:20:28

ortada hilebaz mercedes ve onu kayıran F1 yönetimi var... ne mercedes nede hamilton şampiyonluğu haketmiyor...
      |
      |
      Lyrazed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3940 Mesaj
      05 Kasım 2018 08:11:01
      Bernie'nin yeni takımları F1'e çekmek uğruna son 10 senedir yaptığı hileler sebebiyle spor bu halde. 2010'da RedBull bariz kayırıldı, hatta 1 sene önce Brawn GP regülasyon açığıyla şampiyon oldu. 2014'de Mercedes'e sezon öncesi gereken herşeyi yapıp 5 senelik Mercedes dominasyonuna sebep oldu. Kendi defoldu gitti ancak spora verdiği zararlar 2021 sezonundan önce düzelmeyecek gibi.
      |
      |

"There's Only Room For One Snake.. And One Boss!"
    • Binbaşı
      1188 Mesaj
      10 Kasım 2018 15:33:06
      birisi sıralama turları ve yarışın hangi kanalda olduğunu söyleyebilir mi

• Binbaşı
      1742 Mesaj
      10 Kasım 2018 17:26:42

Dsmart kullanıcısı olarak ben de merak ediyorum bu sorunun cevabını.

Ne Sport Smart'ın ne de Ssports'un yayın akışında göremedim F1 sıralama turlarını veya yarışın canlı yayınını.
      |
      |
      SlayerCarlion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"V40 bu segmentte Linea ile birlikte anılan bir araç. İlla Mercedes A olmayacaksa Audi A3 de düşünebilirsiniz. " ......................... Senersongur
    • Yarbay
      2970 Mesaj
      10 Kasım 2018 17:48:43
      quote:

Orijinalden alıntı: SlayerCarlion

birisi sıralama turları ve yarışın hangi kanalda olduğunu söyleyebilir mi
      beIN SPORTS MAX HD 2, Tivibu Spor 2, Life+

Yarışta aynı kanallardan yayınlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 10 Kasım 2018; 17:49:1 >
    • Binbaşı
      1188 Mesaj
      10 Kasım 2018 17:59:01

teşekkür ederim
      |
      |
      Arda ML kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1742 Mesaj
      10 Kasım 2018 18:12:50
      Az önce Dsmart ile görüştüm. Yarışı yayınlamayacakları bilgisini öğrendim.
      |
      |

"V40 bu segmentte Linea ile birlikte anılan bir araç. İlla Mercedes A olmayacaksa Audi A3 de düşünebilirsiniz. " ......................... Senersongur
    • Yarbay
      11819 Mesaj
      10 Kasım 2018 19:11:13
      |
      |

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
      System.out.print("Beşiktaş JK");
    • Binbaşı
      1188 Mesaj
      10 Kasım 2018 20:55:16
      vetteli incelemeye aldılar şaka gibi bu fia yı tokatlayacaksın ya
      |
      |

• Binbaşı
      1188 Mesaj
      10 Kasım 2018 21:10:20
      sirotkinle yaşanan olaya fia inceleme bile yapmayıp vettelin tartı olayına inceleme yapıyorlar çıldırmış bu fia

hamiltonun yaptığı hamle direk adam öldürmeye teşebbüs

• Yüzbaşı
      368 Mesaj
      10 Kasım 2018 22:17:13

ne yaptı o gündüz feneri...
      |
      |
      SlayerCarlion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
paykasa
millenicom;internet;servis
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,390
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.