Şimdi Ara

Formattan Sonra Sorunlarım Oluştu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar.Bilgisayarım Windows Vistaydı . Dün akşam Format attım win7 ultimate yaptım. Dün gece 2-3 e kadar bilgisayarın başında oturdum hiç bir sorun yoktu. Fakat sabah kalktığımda ekran gelmiyordu.Onu Pil değiştirerek hallettim.Şu an yine gelmiyor. Birde ekran geldiğinde klavye ve mouse çalışmıyor . Bu 3 sorunumun çözümünü kolay bir dille anlatacak , çözebilecek varmıdır.(Bilgisayar konusunda pek profesyonel değilim.karışık anlatımları anlamıyorum :) )

• Otomatik güncelleştirmeler tammalandımı ve driver sorunsuz yüklendimi ?
  • Dün gece yatarken pc mi kapattım kapanırken 360 tane felan güncelleştirme yükledi. sabah kalktığımda vaziyet bu kardeş.
  • ekran gelmior derken nasıl yani tm olarak ?
  • Klavye ve mouse çalışmazken format atmamın hiç bir yolu yok dimi
  • FaTiHRuZGaR F kullanıcısına yanıt
    kardeş bildiğin ekran gelmiyor kap kara ekranın yeşil ışığı yanıp sönüyor
  • hatta bir masaüstümü birde laptop um formatladım şu an laptoptan yazıyorum sorunsuz laptopum. neden masaüstü böyle oldu
  • şuan kendi bilgisayarından giriorsan eğer Bilgisayarım -> Özellikler -> Donanım -> Aygıt Yöneticisi yani win7 den aygıt yöneticisine ulaş ve soru işareti(?) olan driverlar varsa güncelle. Bide hangi model ekran kartı kullanıorsun onu söyle..
    şu an laptoptan giriyorum masaüstüne giremiyorumki dediğinide klavye mouse olmadan yapamam :(
  • alt alta 3 tane uyarı yazısı mı var yanıp sönen No Signal die ?
  • ve son olarak son günlerde pc ye yeni ekran kartı taktınmı ?
    hiç bir uyarı yazısı yok görüntü felan yok. ekranda bir tek power tusunun yanındaki yeşil ışık yanıp sönüyor.
  • yok takmadım . aldığımdan beri hep aynı ekran kartı ve ilk formatta değil bu formatta böyle oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhn -- 2 Şubat 2014; 17:08:01 >
  • monitör kablosunu kontrol et tekrar ve power kablosunu da . ekranın hiç açılmamasının sebebi budur. vede ekran kartını nereye taktın. pc 10 board ise yani herzman kullandıoğın yere tak. son günlerde ekran kartı değiştirdiysen değiştirilen yere tak eğer sorun hala düzelmezse yazılımsal bir çökme varsa eğer (durum vahimdir yani) bir bilgisayar uzmanına götürmeni tavsiye ederim ama bence donanımsal bir sorunun var kesinlikle ufak bir dikkatsizliktir dediklerimi kontrol et kablolarda sorun var.
  • kasanın arkasında off/on tuşuna benzeyen bir açma kapama düğmesi var onuda kontrol et :)
    kablolarda sorun yok bi ara açıldı klavye mouse yoktu kapattım tekrar gitti ekran. kablolar temiz. hiç bir şeyin yeri değişmedi.bende senin gibi ufak bir dikkatsizlik sanıyorum ama onu bulamıyorum işte bu 2 sorunun nedenini :D kablolarım sağlam
    kasamın arkasında tek açma kapama düğmesi power inki :D başkada yok .
  • dediğim tuşu kontrol ettim mi ?
  • cengizhn C kullanıcısına yanıt
    1 tane var zaten power kablosuna takın bi yerde o çok önemlidir kapalı iken ekran falan gelmez tekrar kontrol :)
    kardeşim ondan yana sorun yok :) herşey tas tamam orada cinnet geçirecem sorun gösteren hiç birşey yok neyin kafasında bu pc :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.