Şimdi Ara

Formattan sonra LoL de FPS dropu yaşıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çöp dosyalardan ve bilgisayarın ağırlığı yüzünden dün format attım bilgisayarıma.Formatı attım driverları kurdum,tüm windows updatelerini yaptım ve tek oynadığım oyun olan LoLü yüklemeye başladım.Eskiden oyuna girdiğimde en düşük ayarlarda 40-50 fps de takılmadan oynuyordum.

Yine en düşük ayarlarda 30 fps sabit bi şekilde oynamama rağmen her 15 saniyede bir FPS 3,4 oluyor ve ekran takılıyor üstelik bu 7,8 saniyede sürüyor.Oyunda her saniye önemli olduğu için drop girdiği anda adamların üzerine yürüyor oluyorum ve normal olarak tokatlıyorlar

Önceden drop girmeden oynamama rağmen formattan sonra bunlar oluyor.Yardım ederseniz sevinirim.

Ekran Kartı:Nvidia GeForce 9200M GS
    Formattan sonra LoL de FPS dropu yaşıyorum.

• 64 bit windows yükleyin.

Driverları güncelleyin.

Ekran karşınızda fan var mı bu arada? GS fansız sürümdü galiba öyle hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Driverlarımın hepsi güncel gözüküyor.

3 GB Ram var 4 GB ram olmadığı sürece 64 bitin bir faydası yok diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CosmoFlakes

Driverlarımın hepsi güncel gözüküyor.

3 GB Ram var 4 GB ram olmadığı sürece 64 bitin bir faydası yok diye biliyorum.
    O zaman kasayı yan yatır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasaya kalem sapla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Driverlarını güncellemeyi dene. O sistem ile çok fazla bir fps alman zatene mümkün görünmüyor gibi.
  • benim leptop lg g3 250
    aynı seninki gibi fps düşüşü oluyor fakat yaz aylarında fazla ısınmadan dolayı oluyor bu
    fps tf'de 50lerde geziyor fazla ısınma esnasında 5-10 saniye fps düşüşü oluyor bu ısınmadan kaynaklı birşey çunku sadece yaz aylarında yaşadım yaz bitti ısınmadan kaynaklı fps düşüşüde bitti
    aynı şey gta5 tede oluyor ısınmadan otürü 5 saniye kadar kasıyor sonra gecıyor belki 10dkya tekrar yapıyor...
    sen kasayı iyice temizle tozdan arındır fanını kontrol et gerekirse yan kapak açık kalsın kasa hava alsın fan çıkışında eşya yada engel bulunmasın
  • CosmoFlakes kullanıcısına yanıt
    Sanal ram ekleyip ekran kartına yapabilirsen dış fan tak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.