Şimdi Ara

formattan sonra filmelerde ses cok kısık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Asus p4p800-x anakartımın uzerindeki ses kartını kullanıyorum. Formattan sonra mp3ler diger ses dosyalari falan sorunsuz calisiyor(ses kartini tanittim tabi). Ama filmlerde ses cok derinden ve en son ayarlarinda bile zor duyulcak kadar geliyor. Kulaklıgı taktım ondada ole,speaker degil yani problem.
    ne yapmam gerekir?

• ses kartı driverlarini tekrar kurmayi dene

format öncesi ve sonrası işletim sistemi değişikliği oldu mu acaba?
  • Hangi playerı kullanıyorsun. Playerda bir sorun olmasın? Başka programla denersen örneğin bsplayer la donanımsal olup olmadığını anlarsın.
  • bs playerla denedim- power dvd ve media playerla denedim. Driver en son versiyon. İşletim sistemim degismöedi xp pro. Ve bu sorun wmv formatında ve avi formatinda olmuyor sadece vcd de oluyor.. Elimde sadece bi vcd film var deneyebilcegim. Acaba sorun filmde mi?? Filmde ise yarın dener bakarim ama tavsiyelerinizi bekliyorum
    Tskkrler
  • Codecleri tekrar yükle. Sana tavsiyem k-lite codec pack'i kullan. Bunu kurarsan başka bir şey kullanmana gerek kalmaz.
  • Denetim masası Aygıt Ses ayarları\Gelişmiş seçeneğini tıkla ve oradan bak, bazı ayarlar yapman gerekebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X Files -- 16 Mayıs 2005, 8:32:08 >
  • arıkadfaslat cok saolun sorun filmde sanirim. Ama bikac filmde daha yapti nedense. Ama her filmde bole bi sorun olmamasi ve belli bir yerden aldigim filmlerin bunu yapmasi bende sorunun filmlerde olacagini düsündürdü. Sorun tekrarlarsa yardiminizi alirim tekrar
    tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.