Şimdi Ara

Format Sonrası Windows Etkinleştir Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarımı ekran kartındaki kod 43 hatasından dolayı teknik servise verdim.Teknik servis format atmış,orijinal windows 8 e sahiptim ancak şimdi windowsu etkinleştir hatası alıyorum.Ürün anahtarımıda denedim ama kabul etmiyor yeni bir anahtar istiyor.Ne yapmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SgtWallCroft -- 16 Aralık 2015; 21:40:33 >

• SgtWallCroft kullanıcısına yanıt
    4446787 olması lazım, ara, telefonla etkinleşir. Bir de servis pcdeki sürümü yüklemediyse ondan dolayı da olabilir. Çünkü sendeki anahtar 8.1 ise teknik servis de 8 attıysa diyelim, ondan dolayı da etkinleşmez..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o konuda bir bilgi veremem ama microsof toolkit ile orjinal keyliyebilirisin youtubede kullanımını izliyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KralCocuk44

o konuda bir bilgi veremem ama microsof toolkit ile orjinal keyliyebilirisin youtubede kullanımını izliyebilirsiniz

Adam orjinal keyi varken neden programlarla uğraşsın? Programlada basit oluyor tabi ama herzaman orjinali kullanmak en iyisidir.

Dostum senin sorununada diğer arkadaşın belirttiği gibi telefon aracılığı ile serialini aktif ettirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtiger -- 16 Aralık 2015; 23:03:45 >
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Dostum win 8 lisans anahtarini program olmadan nasil gormeyi dusunuyorsun? Win8 lisansi biosa gomulu....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrica bu is dvd ile de alakali olabiliyor. All in one ile etkinlesmeyen orj kurtarma dvd ile etkinlesiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnsane

Dostum win 8 lisans anahtarini program olmadan nasil gormeyi dusunuyorsun? Win8 lisansi biosa gomulu....

Dediğini tam anlayamadım hocam ama ben W8 bilgisayarımda lisansımı çok rahat görebiliyordum ayrıca görmek ayrı cracklemek ayrı. Görmek için çeşitli programlar kullanılabilir ama orjinal keyi varken neden programla cracklesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtiger -- 16 Aralık 2015; 23:14:32 >
  • Orjinal takıntın yoksa bence internette birçok crackker var birisini nedemeni tavsiye ederim sana . mühim bir problem değil canını sıkmana degmez birçok program sitesinde var indir dene hallolucaktır dostum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.