Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Format Sonrası Tüm kalıcı verileri silmek Yardım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Format Sonrası Tüm kalıcı verileri silmek Yardım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    22 Mesaj
    Merhabalar, Bilgisayar formatlandıktan sonra bazı veriler daha sonra tekrar geri getirilebiliyormuş sanırım. Ben şimdi bilgisayar değişikliği nedeniyle eski bilgisayarı birisine vereceğim ama bu önemli verilerimide format cekerek silmiştim. Bu kişi bu yöntemle eski verilerimi bulabilir mi? Ve ben bu verileri tamamen hiçbir şekilde geri getirilemez olması için ne yapmalıyım?
    Not: Acer marka kullanıyorum, sistem WİN7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitaLartist -- 15 Aralık 2012; 12:21:18 >

|
    |

Orijinalden alıntı: sanerdk

Recuva ve benzeri programla geri getirilebilir dosyalarınız. Hddye Hard Format atmanız gerekli gelmemesini istiyorsanız ve çok uzun süren bir işlemdir bu, biraz araştırın

Araştırdımda herkez farklı programlar ve farklı yorumlar yapmış daha önce hiç yapmadığım için kafam karıştı açıkçası:) Yani denemiş sonuç almış birisi bi yönlendirme yaparda bende aynını yaparım diye bekliyorum bakalım:)
    |
    |
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.