Şimdi Ara

Format Sonrası Şifrelenmiş Klasör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Geçen gün bilgisayara format atmak zorunda kaldım.Formattan önce bilgisayarımdaki bi klasörü sağ tıklayıp özelliklerden gelişmişi seçerek 'veriyi korumak için içeriği şifrele' seçeneğini aktif yapmıştım.Formattan sonra bu klasörün içeriğini görebilmeme rağmen klasörün içindeki hiçbir resmi veya videoyu veya dosyayı açamıyorum.Bu durumda ne yapmam gerekir?(win xp kullanıyorum.Dosya sistemim de ntfs)Bu arada tek kullanıcı olarak kullanıyorum bilgisayarı.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKYBRAVE -- 10 Eylül 2004, 0:29:20 >

• bilgisayarı yeniden kurduktan sonra kullanıcı ismini aynı mı verdin.eğer aynı vermediysen yeni bir kullanıcı oluşturup ismini eski kullanıcı isminle aynı ver(bu kullanıcıyı admin yapmayı unutma).bi de böyle dosyaları açmayı dene .umarım sorun çözülür.kolay gelsin....
  • AYNI SORUNU BENDE YAŞADIM RECOVER PROGRAMLARIYLA VERİLERİNİ BAŞKA BİR YRE KOPYALAYABİLİRSİN MESELAhttp://www.shurzan.cjb.net BU SİTEDEN Bİ PROOGRAM VAR ONU KULLANARAK DATALARINI KOPYALAYABİLRİSİN VEYAwww.runtime.org captain nemo ile kopyalayabilirisn kolay gelsin normal bi şekilde bunu başarman mümkün değil onu da söyleyeyim ben çok araştırdım normak windowstan verilerime hala ulşamıyorum fakat bu dediğim programları kullanarak verilerimi başka bir sdizine kopyaladım hepsini kullnabiliyorum

• Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim.'Chash', 'Captain Nemo' programını netten indirdim ve dediğin gibi yaptım ama faydası olmadı.Zaten diğer verdiğin linkteki programın ismini de yazmamışsın.'Madatalay' arkadaşım çözüm önerini biraz daha ayrıntılı anlatabilir misin?Dediğin yöntemi yapmaya çalıştım ama beceremedim de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKYBRAVE -- 14 Eylül 2004, 13:07:12 >
  • Arkadaşlar bir soru sorduk.Neden kimse cevap vermiyor?Bilen birisi varsa lütfen cevap yazsın.Bilgilerinizi paylaşmayacaksanız neden forumlara takılıyorsunuz ki anlamadım.Bu mesajı yazalı 1 hafta oldu ama sadece iki arkadaş cevap yazdı.Onlara da tekrardan teşekkür ediyorum...
  • klasörün haklarını geri al sahiplik yani admin olarak aç sahiplikleri üzerine al büyük ihtimal sahipsiz gözüküyodur sahibini admin yap
  • quote:

Orjinalden alıntı: flopticall

klasörün haklarını geri al sahiplik yani admin olarak aç sahiplikleri üzerine al büyük ihtimal sahipsiz gözüküyodur sahibini admin yap

Arkadaşım bu dediklerini biraz açar mısın?Bu konular hakkında hiçbir bilgim yok maalesef.Lütfen bunu gözönüne alarak anlat.İlgilendiğin için teşekkür ederim...
  • bak kardeşim sana tek bir şey söyleyecem bütün partitionlarını fat32 veya ntfs olsun. Bence C yi xp kurarken Fat32 yap. Bütün partitionlar fat32 olsun.Sorun ortadan kalkar... Birde sorun Sp2 varsa ondan da kaynaklanıyo olabilir.
  • 'Getrue' arkadaşım dediğini anladım ama sormak istediğim bir şey daha var.Diyelim ki dediğin gibi dosya sistemini fat32 yaptım ve durumu düzelttim.Peki sonra tekrar ntfs dosya sistemine dönsem durum ne olur?Sorun devam eder mi yoksa sorun çıkmaz mı?Bu konuda da cevap verirsen çok sevinirim.Teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.