Şimdi Ara

format sonrası açılışta siyah ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

şöyle bir sorunum var laptop a format atıyorum usb bellek üzerinden ürün kodu var kendi kendine etkin oluyor windows 10 home ama güncellemeler yapıldıktan sonra yeniden başlatılınca hoşgeldiniz den sonra siyah ekrana düşüyor pc ve açılmıyor bir süre sonra ısınıp fan sesi yükselince pc kendini korumaya alıp kapatıyor şimdi tekrar format attım güncellemeyi kapattım sorun yok pc çalışıyor ama ben güncelleme yapmak istiyorum. ayrıca hdd de sorun vardır diye test ettim sonuçlar ektedir.format sonrası açılışta siyah ekran

şimdiden teşekkürlerformat sonrası açılışta siyah ekranformat sonrası açılışta siyah ekran

• erkan kartını söküp tekrar takın yada farklı çıkış üzerinden görüntü alın vga dvi hdmi gibi
    güvenli modda acıldığında siyah ekran problemi yaşanmıyorsa ekran kartı sürücüsünü kaldırın ..güncel yada önceki sürücülerle test edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş laptop dediğiniz fark etmemiş sanırım. Elinizdeki windows 10 sürümünden daha güncel ve temiz bi windows 10 iso bulup onun ile format atmayı denerseniz çözüm olabileceğini düşünüyorum. Ve güncellemeyi bilgisayarın sürücülerini yüklemeden mi yapıyorsunuz yoksa yükledikten sonra mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.