Şimdi Ara

Format sırasında monütör problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Format sırasında monütör problemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    230 Mesaj
    Merhabalar,

Bilgisayarımda çıkan bir sorundan dolayı windows 7 CD'si le kurtarmayı deneyecektim. Fakat windows loading ekranından sonra monütörümden görüntü giderek not optimum mode 1280-1024 hatası çıkıyor. Arka planda pc çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Aynı şekilde bilgisayarımı güvenli modda başlatırken de bazı işlemleri yapıp bu hatayı veriyor, ne yapabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

Samsung 713N

|
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Albdo

Merhabalar,

Bilgisayarımda çıkan bir sorundan dolayı windows 7 CD'si le kurtarmayı deneyecektim. Fakat windows loading ekranından sonra monütörümden görüntü giderek not optimum mode 1280-1024 hatası çıkıyor. Arka planda pc çalışıyor ama ekranda görüntü yok. Aynı şekilde bilgisayarımı güvenli modda başlatırken de bazı işlemleri yapıp bu hatayı veriyor, ne yapabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

Samsung 713N
    quote:

Orijinalden alıntı: pitball

Merhabalar,

Samsung 713N

format sırasında çözünürlük 800x600 olarak ayarlanır. monitör ise 1280x1024 ile çalışıyor. monitörün ayarlarını karıştırmayı deneyin
    |
    |
    Amd Fx X6 6100 3.30 GHz @ 4.7 GHz 1.54v || Cooler Master Hyper T4 120MM Fan w/ Noctua NT-H1 || ASUS M5A97 Evo 2400MHZ Anakart || EVGA GTX1060 SSC 6GB GDDR5 Ekran Kartı || G.Skill RipjawsX 4x4 DDR3 1600Mhz || 2x1 TB Seagate Barracuda 7200RPM || OCZ Agility 3 120 GB

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.