Şimdi Ara

FORMAT ATTIM SES AYGITI ÇALIŞMIYOR! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
142.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    baska bilgisi olan varmi
    yada internetten bisey filan indirmem gerekiyormu?

bu arada o linkte ne indirecegim ingilizce oldugu icin pek bisey anlayamadim

yada bu aralar bir bilene format attiracagim
  • arkadaşlar bende de ses sorunu var driver var ama içinde bi çok klasör var hangisi olduğunu bulmadım yardım edin lütfen
  • arkadaşlar ben pc me format attım ve şu an pc den ses gelmiyo daha öncede gelmiyodu teknik servise götürdüm yaptılar ses biostan kapalıymış dedilerdi şimdi bios konusunda bişey bilmiyorum bana yardımcı olunda şu biostan sesi açalım işallah sorun düzelir şimdiden tşk
  • arkadaşlar tşk ederim sorunu çözdüm realtek ac 97 yi yükledim ses aygıtı çalıştı
  • arkadaşlar jak girişlerinden ses alamıyorum ama usb girişinden ses geliyor... :( aygıt yöneticisinde diğer aygıtlarda soru işareti war yardım edin lütfen yoksa pc katili olcam
  • realtek HD audio driver r1.73
  • Yaa arkadaşlar ne olur banada yardım ben bilgisayara format ta atmadım ama birden bire ses yok oldu gitti bilgisayar yönetiminde değil işaret hiçbir aygıt bile yok
  • pc den de pek anlamıyorum ne olur yardım ediiiinnnnnnnn
  • ya ftp kullanıcı adı ıstıyo onu nasıl gırdın
    quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmm

arkadaşlar jak girişlerinden ses alamıyorum ama usb girişinden ses geliyor... :( aygıt yöneticisinde diğer aygıtlarda soru işareti war yardım edin lütfen yoksa pc katili olcam
  • ya banada yardım edın ses aygıtı cok dıyo off ınmıyoda ftp kullanıcı adı ıstıyo intar etcem en sonunda
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.