Şimdi Ara

format attım nete giremiyom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> format attım nete giremiyom
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    sabah ilk defa format attım hayatmda. Ve formattan sonra internete giremiyorum driver falan lazımmış. Benm pcye uyanlarını bir türlü bulamadım. Anakartım Ecs g31t-m7 modemim zyxel p-660w-t1 v3 vede ethernet kartım sanırsam realtek rtl8139/810x fast ethernet . Bu bilgileri aida64 programından almıştım. Yardım ederseniz sevinirim. Birde pc ingilizce oldu bunada bi çare lütfen . Teşekkürler

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: adas16

peki ne yapmam lazım?

o internet kartının driverini bul ve kur. CDsi genelde küçük olur bak ona yoksa internet kartının üzerinde modelini yaz googlea öyle bulursun
    |
    |
    kasanın ıcınde pcı slotuna bak bakalım ethernet takılımı eger degılse anakart uzeındedır her ıkı durumdada drıver kurman gerekır yanı ethernet drıverını onuda o pcden yapamacak oldugun ıcın anakart ıse yada harıcı ethernet katı ıse netten ındır kur sonrada aygıt yonetıcısındn ag bagdaştırıcısında bak tanıdımı dıye kolay gelsın .....
    |
    |
    -Asus Maxımus VI Formula -İntel İ7 4770K -Asus GTX 770 DirectCU II Oc -Kingstone Hyper X 1600 Mhz 12 GB-Corsair 60 GB SSD -WD Black 1 TB*2 adet HDD-Cooler Master Haf 942 -Enermax 750 80 PSU-Custom sıvı sogutma (xspc rezev.xspc raystorm cpu blok 360 radyator swiftech pump.)
  • Yarbay
    7052 Mesaj
    Format atmadan önce donanimlara bakıp driverları indirseydin keşke..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dediğim gibi 20 farklı siteden indirdım drive kimisinde setup vardı kurdum ama olmadı. Ağlarım a girdim ama yerel ağ gibi bişey yoktu. Hani onar devre dışı bırak diyoz ya o yok işte zatem pc ingilizce oldu anlamıyorum
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.