Şimdi Ara

format attım nete giremiyom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sabah ilk defa format attım hayatmda. Ve formattan sonra internete giremiyorum driver falan lazımmış. Benm pcye uyanlarını bir türlü bulamadım. Anakartım Ecs g31t-m7 modemim zyxel p-660w-t1 v3 vede ethernet kartım sanırsam realtek rtl8139/810x fast ethernet . Bu bilgileri aida64 programından almıştım. Yardım ederseniz sevinirim. Birde pc ingilizce oldu bunada bi çare lütfen . Teşekkürler

• bazı internet kartları driver ister. harici bir internet kartı kullanıyorsun sorun ondan herhalde
  • peki ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adas16

peki ne yapmam lazım?

o internet kartının driverini bul ve kur. CDsi genelde küçük olur bak ona yoksa internet kartının üzerinde modelini yaz googlea öyle bulursun
  • kasanın ıcınde pcı slotuna bak bakalım ethernet takılımı eger degılse anakart uzeındedır her ıkı durumdada drıver kurman gerekır yanı ethernet drıverını onuda o pcden yapamacak oldugun ıcın anakart ıse yada harıcı ethernet katı ıse netten ındır kur sonrada aygıt yonetıcısındn ag bagdaştırıcısında bak tanıdımı dıye kolay gelsın .....
  • Format atmadan önce donanimlara bakıp driverları indirseydin keşke..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dediğim gibi 20 farklı siteden indirdım drive kimisinde setup vardı kurdum ama olmadı. Ağlarım a girdim ama yerel ağ gibi bişey yoktu. Hani onar devre dışı bırak diyoz ya o yok işte zatem pc ingilizce oldu anlamıyorum
  • Çoğu kişinin bilmediği bir husus vardır, bütün doğru driverları bulsanda chipset driverin doğru olmazsa hiçbir işe yaramaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.