Şimdi Ara

Format attım fakat mause ve klavye çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bilgisayarıma format attım. Tamamlandı tamamlanmasına fakat
    "Bu bilgisayarı sıfırla

Bilgisayarınız sıfırlanmış, ancak kişisel dosyalarınızın tamamını kaldıramadık. Bu bilgisayarı başkasına vermek veya geri göndermek istiyorsanız, yeniden sıfırlamayı deneyin. "
    birde "Anladım" adı seçenek var ama mause ve klavye çalışmıyor o yüzden seçeneğe basamıyorum. O ekrandanda çıkış yapamıyorum ne yapacağımı şaşırdım lütfen yardım edin!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden olmuştur bilmem ama usb ile format at hiç uğraşma. Kurulum bitince otomatik olarak etkinleşecektir. Bir de eğer masaüstü ise ve ps2 varsa, ps2 klavye bul dene. Ayrıca sadece klavye mouse mu çalışmıyor? Diğer usb ler ne durumda?

• Diğer usbler çalışıyor. Format atmadan önce numlock açıktı. Klavyeyi taktığım zaman numlock açık kalıyor diğer tuşlar işlemiyor ayrıca numlock da kapanmıyor. Ps2 derken sanırım yuvarlak girişi diyorsunuz ps2 bir klavyem var fakat bilgisayarın ps2 girişi yok biosada geçemiyorum. Usb ile atmaya çalışsam bile girişte nasıl seçeceğim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atakan1881 -- 27 Mart 2017; 8:2:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atakan1881

Diğer usbler çalışıyor. Format atmadan önce numlock açıktı. Klavyeyi taktığım zaman numlock açık kalıyor diğer tuşlar işlemiyor ayrıca numlock da kapanmıyor. Ps2 derken sanırım yuvarlak girişi diyorsunuz ps2 bir klavyem var fakat bilgisayarın ps2 girişi yok biosada geçemiyorum. Usb ile atmaya çalışsam bile girişte nasıl seçeceğim?

Farklı klavye denedin mi peki? Bir de sorunu pc açıldıktan sonra farketmişsin,biosta çalışmadığını nerden biliyorsun? Ayrıca yaptığın işlem format değil sıfırlama. Bu da çok sağlıklı değil. Sen bootable bi usb ayarla ve dene bakalım. Eğer biosa bile giremezsen anakart problemi vardır. Yani usb sıkıntısı..
  • Başka klavye deneme şansım olmadı. Girişte klavye işlemiyor nasıl biosa girebilirim söyler misin?

Usb ile Windows 10 Build 1607 kurmayı planlıyorum hadi hayırlısı..

• Sorunu çözdünüz mü? Bende de aynı sorun var.

• Quadriceps kullanıcısına yanıt
    usb 3 portlarına taktıysanız usb 3 sürücü yüklenmeden çalışmadığı için klavye ve mause kullanılamıyor olabilir.

siyah usb girişlerine takılı değilse onlara takın klavye mausu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.