Şimdi Ara

format atınca dahi silinmeyen virus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
303
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> format atınca dahi silinmeyen virus
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 72 gün cezanın, 71 gün 42 dakika kadarı kaldı.
    2 Not

usb flash bellek içinde recycle klasörü ve 4 adet kısayol mevcut. bunlar format atmama ragmen süreki geri geliyor. antivirus kısayolları yakalayıp siliyor geri geliyor. ne yaptımsa kurtulamadım bunlardan. bana yardım edebilecek varmıdır? ne yapmalıyım bunların geri gelmemesi için...

|
    |
    Avira Free Antivirus'u buradan indirin:https://www.avira.com/tr/buy-antivirus
    Bu ayarları yapın:

Avira'yı açın:

Avira Free Antivirus'ü açın. Sırasıyla aktif proses tarama, kök kullanıcı takımı taraması -kök kullanıcı takımı taraması bittiğinde bir soru soracak "Hayır" deyin-, tam tarama başlatın:

Bu taramalar bittiğinde Windows'taki otomatik kullanı kapatın. USB belleği takın, Avira ile tarayın ve biçimlendirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 30 Ocak 2018; 19:41:41 >
    |
    |

• Teğmen
    133 Mesaj
    Sanarsam sadece Windowsun yüklü olduğu diske format atıyorsun. Eğer 2 ya da daha fazla hard diskin varsa ya da 1 hard diski 2 ye bölmüş isen. tüm yerel diskteki bilgilerini al ve hepsine format at.Çoğu virüs windowsun yüklü olduğu diske bulaşır fakat bazı virüsler senin dosyalarına da bulaşabilir. Özel dosyalarını tara ve al sonrasında iki harddiske de format at
    |
    |
    |
    |
    Format attığın korsan yazılımın içinde olmasın o virüs?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
Media Sözlük
Lastik Avcısı
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.