Şimdi Ara

Format atarken sorun çıktı, şimdi pc açamıyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, windows 7 bilgisayarıam format atmak istedim. Atarken sistemi seçtim formatlaması için. Windows genişletiliyor %0 da kaldı 20 dk kadar beklemiştim. Sonra formatı iptal ettim, bilgisayarı yeniden başlattığımda başlangıç onarma şeyi çıktı. O sorunu çözemedi şimdi bilgisayar açılmıyor. Yani masaüstünü göremiyorum..

Sanırım sorun şu: Sistemi formatladığım için ve sonradan iptal ettiğim için bilgisayarda bir yazılım yok galiba. Varsa da eksik sanırım. O yüzden başlatılamıyor gibime geliyor, ne yapmam gerek arkadaşlar çok acil yardım edin.

Sistemim destekliyor w7'i. W7 HOME PREMIUM.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yukarı
  • oncelikle merhaba format atarken harddiskine zarar vermis olabilirsin bunların nedeni format sırasından cd y yı cıkarmak elektirk gitmesi gibi olaydır assagdakılerden hangısı oluyor

1: format cd si takınca hdd gormuyor çözüm

hdd kablolarını komple sok bastan tak

2:eğer düzelmessse hdd olmus demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hileli622

oncelikle merhaba format atarken harddiskine zarar vermis olabilirsin bunların nedeni format sırasından cd y yı cıkarmak elektirk gitmesi gibi olaydır assagdakılerden hangısı oluyor

1: format cd si takınca hdd gormuyor çözüm

hdd kablolarını komple sok bastan tak

2:eğer düzelmessse hdd olmus demektir

Hocam tekrar format atarken yine cd rom delirdi, vurdum bir tane tam üstüne kasadan. Kendine geldi. Şu anda formatlanmış bilgisayarımdan yazıyorum. Teşekkür ederim yine de ilginiz için
  • :) boyle sorunlar kablo gevzeklıgınden gelir :)
  • Windows 8 yükle dönmek istersen tekrar 7 ye formatlarsn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • - Kardesim Bende bekledim hatta ben 1 saat bekledim dosyalar genişletiliyorda Ama sonra birden hızlanıyor
  • bulabilirsen usb cd romdan dene.sorun hallolmuş ama başka arkadaşlarda buraya gelirse diye yazayım :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.