Şimdi Ara

Format atarken siyah ekranda kalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba sorunum şu elimde Dell marka laptop var w7 kurulu harddiskinde bazı sıkıntılar var biliyorum bu haliyle bir yıla yakın kullandım bu süre zarfında iki kez açılışta harddiski görmeme hatası verdi - a disk read error boot falan diyor ve ctrl,alt, delete tuşlarına aynı anda basıp reset attırıyor - ve ikisinde de format atıp üç dört ay kullandım. Dün de oyun oynadım bir bölüm dizi izledim kapattım sabah açtığımda yine aynı sorunla karşılaştım nasılsa alışmış olduğum için format için flash belleği taktım bu sefer w10 kurmak için w10 atmıştım flash belleğe neyse belleği gördü dosyalar yükleniyor ekranı geldi ancak ondan sonra kurulum ekranına atması gerekirken siyah ekranda kaldı. İmleç çıkıyor imleci oynatıyorum ancak arka plan simsiyah.Daha sonra w7 dosyalarını atıp denedim yine aynı şey oldu. Bunun sebebi ne olabilir? Şu an harddisk değişimi yapacak bütçeye sahip değilim maalesef. Bununla kör topal idare ediyorduk sizce bunu neden yapıyor olabilir?

• Hard disk ömrünü doldurmuş değişmesi gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hdd regenerator ile tarıyorum şimdi bakalım hakikaten ölmüş mü yoksa daha geçirecek senelerimiz var mı göreceğiz.
  • Hard diski kendiniz degistirebilirseniz ucuz aslinda. Ikıncı el alın gitsin

• HDD regenerator ile taradiktan sonra format atabildim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.