Şimdi Ara

format atarken.ekran 4 bölüme ayrılıyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir arkadaşa format atalım dedik..formatta sorun yokta..cd.den yükleme yapınca..ekran 4.bölüme ayrılıyor..nedendir acaba...
    normal çalışmasında sorun yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara_şahin -- 31 Mayıs 2009; 0:50:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kara_şahin

arkadaşlar bir arkadaşa format atalım dedik..formatta sorun yokta..cd.den yükleme yapınca..ekran 4.bölüme ayrılıyor..nedendir acaba...
    normal çalışmasında sorun yok..

Merhaba arkadaşım.

Aynı makinadan bende de var ve aynı problemle ben de karşılaştım. Format atarken olması denk gelmiş ama kesinlikle formatla ilgili bir durum değil bunu belirteyim. Bu konuda şu linkte aynı problemleri konuştuk ve kendi ürettiğim basit çözümü de bu linkte yazdım. Umarım faydalı olur.

Kolay gelsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_22608372/mpage_1/key_//tm.htm#32013829

• kardeş okudum..ama söküp kurutmaktan bahsediyollar..onada elim fazla yatkın değil..bide..benim biosta böyle değil..sadece windovsta oluyor..
    zaten ekrankartı sürücüsünü kesinlikle yükleyemiyorum..tam yüklerken reset atıyor..kafayı yememek elde değil..
  • sürücüleri yüklerkenki cpu sıcaklığını kontrol ettinizmi?

laptpların kronik sorunu alt tarafındaki fanın yeterli derecede soğutmaması eğer sıcaklık mevcut ise sistem koruma amaçlı kapatıyor olabilir

kolay gelsin umarım düzelir sorun
  • aslında sorunun kendisi ekran kartında..devre dışı bıraktım..şimdi etkinleştir dediğimde..reset atıyor..
    şimdi 4 e bölünmede ortadan kalktı..ama olmuyor..
  • bu laptop lara guven olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sph

sürücüleri yüklerkenki cpu sıcaklığını kontrol ettinizmi?

laptpların kronik sorunu alt tarafındaki fanın yeterli derecede soğutmaması eğer sıcaklık mevcut ise sistem koruma amaçlı kapatıyor olabilir

kolay gelsin umarım düzelir sorun

galiba fan çalışmıyor...çünkü..ekran kartını erkinleştir..yada ekran kartınıın sürücüsünü yükleyerek..devreye ssoktuğunda..pc otomatik resetleyip..yeniden başlıyor..
    bir bilgisayar dükkanına götürdüm..fanın çalışmadığını söyledi..fanı yerinden çıkarıp takıcağını..yine olmazsa ekran kartına müdehale ediceğini söyledi...inşallah fiyat fazla çıkmaz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.