Şimdi Ara

Format atamıyorum

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Format atamıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    349 Mesaj
    arklar format cdsini ama E:xpkur qeliyor ama otomatik kullan diyorum söyle bir hata mesajı yolluyor SETUP.EXE bir sorunla karşılaştı kapatılması qerekiyor.hadi burdan olmuyor ama res atıp formata baslamak istiyorum transit qeçiyor bana yardımcı olurmusnuz pc virüs girdi kasper sky tarattırdım olmadı awast kurdum yine olmadı şimdi de format deniyorum hiçbişi olmuyor..acill yardımlarınızı bekliyorumm

|
    |

direk geçiyorsa yani formata başlamıyorsa cd ya boot değildir yada fırst boot devıceden cd-rom seçili değildir
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: no_fear26

bilgisayarcı abi Acronis Boot Disc cd si werdi tekrar tekrar format atılmasına qerek yoq dedi bu cdyi tak bununla formatı kısa bir sürede yapabilirsin dedi peki bu cd ile formatı nasıl atıcam

ozaman onu bilgisayarcı abiye soracan. hüseyin gerekli bilgiyi vermiş sana
    |
    |

• Yarbay
    2549 Mesaj
    acronis true imaj , sistemini yedek alıp tekrar yüklemeye yarar , bilgisayarcı seni keklemiş heralde :)
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
canlı radyo dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,154
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.