Şimdi Ara

Forex hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Is this your only country of tax residency? benden bi numara istiyor o kısmı geçemedim kayıt olurken yardımcı olabilirmsiniz vergi numarasımı bu hiç forex.com hakkında bilgi bulamadım bunu kullanan yokmu türk şirketlerinimi kullanıyor insanlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 26 Haziran 2020; 7:1:3 >

• ben AMarkets şirketi üzerinde çalışıyorum. orada da numara isteniyor kayıt için. sanırım sizin şirkette de durum aynı. hemen hemen her kurumda kayıt bu şekilde oluyor
  • zaten hesap açmak isterseniz numaranızı vermeniz lazım
  • bu bir türk şirketi değil miydi

• Bu mesajı okuyanlara benden ufak bir tavsiye, kaldıraçlı oynamayın, batarsınız. Amacınız küçük kârlarla kârınızı realize etmek olsun. Dikkat edin, forex kumar değildir. Kaldırıcı kullanırsanız kumara dönüşür ve sizi yerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BigCLawRex B kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onun türkçe desteği de var diye biliyorum

• Güvenilir forex şirketler hakkında bilgi arıyorsanız bana ulaşabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat Can Kurt

Güvenilir forex şirketler hakkında bilgi arıyorsanız bana ulaşabilirsiniz

hangi firmayı önerirsiniz hocam? amarkets yorumları iyi gözüküyor tavsiye eder misiniz?

• biri detaylı ilgi verebilir mi? başlangıç için hangi firmayı önerirsiniz amarkets iyiyse orada başlayacağım araştırıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: havairoket

biri detaylı ilgi verebilir mi? başlangıç için hangi firmayı önerirsiniz amarkets iyiyse orada başlayacağım araştırıyorum

hocam genelde amarkets denmiş, demo hesap imkanı da var ben denemeyi düşünüyorum araştırın isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: sctrader

ben AMarkets şirketi üzerinde çalışıyorum. orada da numara isteniyor kayıt için. sanırım sizin şirkette de durum aynı. hemen hemen her kurumda kayıt bu şekilde oluyor

Nasıl hocam durumlar? tavsiye eder misiniz amarkets'i? genelde onu söylüyorlar

• En son sene 2016 gcm forekste idim 1/100 kaldıraç vardı donu bırakmak zorunda kalmıştım ne günlerdi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat.Yildiz

En son sene 2016 gcm forekste idim 1/100 kaldıraç vardı donu bırakmak zorunda kalmıştım ne günlerdi

şimdi nereyi tavsiye edersiniz? 50.000 alt limit olayı zorluyor amarkets'te yokmuş ondan cazip geldi

• merhabalar. forex ile ilgili bilgi almak istiyorsanız size iyi bir blog sitesini önerebilirim: https://tradingegitimi.com/

her zaman iyi ve dürüst bilgiler paylaşılır. yeni başlayan yatırımcılar kesinlikle okumalı

• sefersuphi kullanıcısına yanıt
    Şuan önerim gcm olur ama 50 bin tl de yoksa bence kaldıraç lı işlemlere girme derim teminat sıkıntı oluyor eldekinden de olursun, ben kripto paradayım btc türk eğer öngörün iyiyse iyi kazanırsın kriptoda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.