Şimdi Ara

FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
963
Cevap
11
Favori
305.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Park sensörüm. Markası CENMAX. Yaklaşık 1 sene oldu ve oldukça memnunum.

FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç)

Buda navigasyon cihazım. Markası TOMTOM. Yaklaşık 5 ay oldu bundanda oldukça memnunum. Çok açık ve net. Ekarnı karışık değil.

Buda oto hava temizleyici. 2 metrekare tüm alanı temizliyor. Faydası çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoca1677

quote:

Orijinalden alıntı: Z@NZ@R@

2007 Ford Transit 120 / 350 kullanıcısı....

Hoşgeldiniz Z@NZ@R@..

Aracınız ile ilgili bilgi ve paylaşımlarınızı bekleriz. Aracınız pickup-panelvan yada minibüs. Hangi kasaya sahipsiniz?

Pickup,mobilya taşımada kullnanıyoruz vala taksiden farkı yok yeni transitleri süper rahat bi kullanımı var transitten sonra taksiye biniyorum aynı konforu bulamıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hoca1677

quote:

2007 Ford Transit 120 / 350 kullanıcısı....

Hoşgeldiniz Z@NZ@R@..

Aracınız ile ilgili bilgi ve paylaşımlarınızı bekleriz. Aracınız pickup-panelvan yada minibüs. Hangi kasaya sahipsiniz?

Pickup,mobilya taşımada kullnanıyoruz vala taksiden farkı yok yeni transitleri süper rahat bi kullanımı var transitten sonra taksiye biniyorum aynı konforu bulamıyorum

Resimleri yokmu?

• abi parksensörünü kacaaldın ve hangi siteden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakcay73

abi parksensörünü kacaaldın ve hangi siteden?

Ford yetkili servisinde takılmıştı. 130 lira idi yanlış fiyat verip ağızlarından 100 lira çıktı. Bir dahada fiyet değişmedi. Kısacası 100 liraya taktırdım.

Aşağıdaki ürün;

http://www.parkmatik.com/4105.html
  • Bu zamana kadar araç yetkili servisin dışında bir servise gitmemişti. Fakat bu sefer araç bakımını, özellikle transit konusunda kendini oldukça geliştirmiş Ustalar Ford özel servisinde yaptırdım. Gördüm ki sağolsun arkadaşlar yetkili servisten daha çok ilgilendi.

90.000 km. bakımı;

Yağ - yağ filtresi - yakıt filtresi - hava filtresi - kapı kilitleri temizleme ve yağlama - alt takımda gerekli bölgelerin yağlanması ve motorun üstten pırıl pırıl yapılması.

Bunların hepsi toplam 150 lira. Yetkili servis ücreti 250 - 300 lira..

• Aşağıda bulunan 2 ayrı videoda yapılan uygulamayı kısa zamanda Transit'in arka tamponunun aşağıda işaretlediğim belirli kısımlarına uygulamayı düşünüyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=Q-dtbBzky-s

http://www.dailymotion.com/video/xa7esf_tampon-yenileme-wjk-tuning

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoca1677 -- 20 Şubat 2010; 15:58:50 >

• Daha önce yapılan led stoplarda sinyaldeki ledler güneşli havada oldukça zayıf ışık yapıyor ve güvenliğimizi tehlikeye atıyordu. Bu sebepten stoplar söküldü bir müddet eskilere geçildi. Bu aradada ledli stopların içi tekrar açılıp sinyal kısmındaki ledler eskisinden neredeyse 5 kat fazla ışık yapacak flux ledler ile değiştiriliyor. Ve eskiden ledlerin olduğu plaka stop camına oldukça yakındı. Şimdi ise plaka biraz daha geriye çekilerek reflektörden faydalınarak ışık şiddeti dahada artırılmış olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoca1677 -- 22 Şubat 2010; 19:04:08 >

• s.a arkadaslar bende de ford transit var 300 s arkadan çekişli daha doğrusu babamın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pachenko -- 2 Mart 2010; 18:19:30 >
  • fotosunu koy bakalım bi nasıl araba bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pachenko

s.a arkadaslar bende de ford transit var 300 s arkadan çekişli daha doğrusu babamın :)

Takımımıza hoşgeldiniz. Araç hakkında biraz daha detaylı bilgi alabilirmiyiz. Kaç model, kaç km.de vs. vs. Resimleri görsek iyi olurdu.
  • Sinyal bölümündeki ledler güçlendirildi ve montajı yapıldı. Şu an olduk.a yeterli ışık veriyor. Işık zayıf kalmadığı için güneşli havada tehlike unsur etmiyor çok şükür.

• 2007 model 33 binde temiz bi arac :)
  • şimdilik bunlar var :) yine eklerim

• Ekstra bişeyler varmı?
  • öle ekstra bişeler yok sade bi araba öle alarım felan taktırmıs aldıgında modüllü camlar acık kaldııgnda kendiliğinden kalkıyor otomatik kapı var işte ekstra olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pachenko -- 3 Mart 2010; 14:02:39 >
  • Araç koltuklu o zaman. Ruhsatta kaç kişilik geçiyor? 100 bg mi?
  • evet 12+1 kişilik 100 bg ben önden cekişlisini istemiştim o arkaan olanında aldı :)
  • buda var ...

• Olsun böylede iyi. önden çekişliler daha nazik. Ağır işe gelemiyorlar. Daha çok binek araç gibi kullanmaya müsait.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.