Şimdi Ara

FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç) (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
963
Cevap
11
Favori
305.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

130T300 ile aranızdayım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç)
  • Arkadaşlar iyi günler konuyu biraz hortlatmak lazım :)

Bir sorum olacak transit98-99-00-01-02 modellerinden 14 - 15 koltuklu olan modeli var t15 olarak geçiyor galiba tam model adını bulamadım araç hakkında ise çok kısıtlı bilgi var o yüzden birde burada sormak istedim araç hakkında bilgisi olan var mı istanbul şehir içinde ne kadar yakar ? servis durumu nasıldır kullanımı vs cevaplayacak olan var ise çok memnun olurum. :)
  • Arkadaşlar, Aracın sürgülü yan camları nasıl sökülüyor acaba? Bir de sürgülü camların kilit mekanizması pek güven vermiyor. Başka bir sistem yapılabilir mi?
  • to1g4 T kullanıcısına yanıt
    cok mazot varmiydi?fazla yoksa alttan tapasi falan vardir belki.bosaltin ordan.o da olmadi hortumla cekin olur belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu ötv indirimi diye bişey çıkmış o nedir bi bilgisi olan varmı sifir araç alacam da şirket adına ötv indiriminden yararlanabilir miyim?

• meraba arkadaşlar bende sizin aranıza katılıyorum 2006 ford transıt journey deluxe aldık 179 binde 17.500 e aldık nasıl ucuzamı aldık
  • Merhaba arkadaşlar hepimize keyifli forumlar Elimde 7 adet ford transit var 6 tanesi pick-up 1 tanesi panelvan arayan arkadaşlar varsa özellikle 2007-2010-2011-2012-2012 araçlarım harika
    buradan inceleyebilirsiniz: https://yasinotogaleri.sahibinden.com/
    her türlü soru ve talepleriniz için mağazamıza bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtsyl -- 4 Kasım 2016; 0:21:23 >
  • Merhaba arkadaslar 2011 2013 ford transit ciftkabin kamyonet almak istiyorum bu araci hususi sahis adina kullanicagiz b sinifi ehliyet kullanirmi k src belgesi istenirmi mtv nekadar kac ton yuk alir merak ediyorum bilgili arkadas abilerden cevap bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: peripelladuo

Merhaba arkadaslar 2011 2013 ford transit ciftkabin kamyonet almak istiyorum bu araci hususi sahis adina kullanicagiz b sinifi ehliyet kullanirmi k src belgesi istenirmi mtv nekadar kac ton yuk alir merak ediyorum bilgili arkadas abilerden cevap bekliyorum
    Evet src gerekli. B sınıfı ehliyet kullanabilir. Resmi taşıma sınırı 1 ton ile 1.2 ton arasında değişmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErdemApul57

Arkadaşlar iyi günler konuyu biraz hortlatmak lazım :)

Bir sorum olacak transit98-99-00-01-02 modellerinden 14 - 15 koltuklu olan modeli var t15 olarak geçiyor galiba tam model adını bulamadım araç hakkında ise çok kısıtlı bilgi var o yüzden birde burada sormak istedim araç hakkında bilgisi olan var mı istanbul şehir içinde ne kadar yakar ? servis durumu nasıldır kullanımı vs cevaplayacak olan var ise çok memnun olurum. :)
    En sağlam kasalardan biridir. Şehir içinde ortalama 50 kuruş civar yakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkur44

Arkadaşlar benim aracımın stepnesini çaldılar.Aman siz stepneyi içeri alın.Stepneyi tutan halatı tam dibinden jilet gibi kesmişler.Zaten pek sağlam birşey de değil.Servis kasko karşılıyor dedi ama moral bozukluğu maddi değerinin çok çok üstünde inanın.
    8 sene sonra stepnem tekrar çalındı.Stepne mekanizması 250 tl olmuş.

• En az yakan transit modeli hangisi? Küçük kasalardan

• merkur44 kullanıcısına yanıt
    75 TL harcayarak kaynakçı ya aparat yaptırdım.Istetmem orjinal yerinde artık.

• Merhaba Arkadaşlar..
    Aranıza az evvel katıldım. Transit sahiplerine bir kaç sorum olacak. 98-2001 arası bir Transit panelvan almayı düşünüyorum. İşimden dolayı biraz acelem var 3 gündür arabasız kaldım. Transporter , H100 , L300 , Starex ve Transit arasında gidip geliyordum en son transitte kadar kıldım. 100v ile 120v arasındaki fark nedir ? Birde bu araçta kasa içi ölçülerini ( bilhassa kasa içindeki iki davlumbaz arası ölçüsü) bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben Sabah muaye götürecek de aracımı balata ikkaz ışığı yaniyo sorun cikarmi

• Hocam ben Sabah muaneye götürecem aracımızda balata ikkaz ışığı yaniyo sorun olurmu

• Hocam ben Sabah muaneye götürecem aracımızda balata ikkaz ışığı yaniyo sorun olurmu

• Hocam ben Sabah muaneye götürecem aracımı balata ikkaz ışığı yaniyo sorun olurmu

• Selam aleyküm arkadaşlar ben Sabah aracımı muaneye götürecem de balata ikkaz ışığı yaniyo sorun olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih4022 -- 18 Ekim 2020; 20:12:44 >
  • Merhabalar,

Araniza karavan alarak katildim arkadaslar. 2005 model Transit 125 T300, alir almaz 5000 km gittim 1 haftada fakat 1000 km once kirmizi servis isigi yandi (ingiliz anahtari)

Baska bir ikaz lambasi yanmiyor cok sukur. Bu lamba servis zamaninin geldigini haber veriyor dediler ama 2005 model arabalarda bu teknoloji var midir emin degilim.

gerci 1000 km gittim, olan olmustur ama herhangi bir bozukluk veya ariza hissetmedim, her sey ayni. Bir fikriniz var mi?

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.